Проекти рішень міської ради

Про внесення змін до рішення сесії міської ради від 20.09.2017 року №37

 

Про внесення змін до рішення сесії міської ради від 20.09.2017 року №37

 

Розглянувши пропозицію виконавчого комітету та звернення управління адміністративних послуг Хмельницької міської ради, з метою приведення у відповідність до вимог чинного законодавства України переліку адміністративних послуг, які надаються через управління адміністративних послуг Хмельницької міської ради, керуючись Законами України «Про адміністративні послуги», «Про місцеве самоврядування в Україні», міська рада

ВИРІШИЛА:

1. Внести зміни до рішення сесії міської ради від 20.09.2017 року №37 «Про визначення переліку адміністративних послуг, які надаються через управління адміністративних послуг Хмельницької міської ради та втрату чинності рішень міської ради», виклавши Перелік адміністративних послуг, які надаються через управління адміністративних послуг у новій редакції згідно з додатком.

2. Суб’єктам надання адміністративних послуг затвердити та подати до управління адміністративних послуг оновлені відповідно до вимог чинного законодавства інформаційні та технологічні картки адміністративних послуг.

3. Відповідальність та контроль за виконання рішення покласти на керуючого справами виконавчого комітету Ю.Сабій та начальника управління адміністративних послуг О.Хохлова.

 

Міський голова О.Симчишин

File link
Розмір: 230 КБ
Формат: pdf