Рішення міської ради

Про внесення змін до рішення позачергової третьої сесії міської ради від 12.01.2011 р. №25

 

УКРАЇНА
ХМЕЛЬНИЦЬКА МІСЬКА РАДА


Рішення п'ятої сесії

№26 від 30.03.2011 р.

 

 

Про внесення змін до рішення позачергової третьої сесії міської ради від 12.01.2011 р. №25

 

Розглянувши пропозицію постійної комісії міської ради з питань містобудування, земельних відносин та охорони навколишнього природного середовища, керуючись Земельним кодексом України, Податковим кодексом України, Законами України «Про оренду землі», «Про місцеве самоврядування в Україні», міська рада

ВИРІШИЛА:

1. Внести зміни до рішення позачергової третьої сесії міської ради від 12.01.2011 р. №25 «Про встановлення пільги щодо земельного податку та орендній платі за землю на 2011 рік», виклавши пункт 2 у новій редакції: «Установити, що у випадках, коли річна сума платежу по орендній платі за землю з урахуванням понижуючого коефіцієнту, є меншою за трикратний розмір земельного податку, розрахованого із застосуванням понижуючого коефіцієнту відповідно до п.1 цього рішення, річна сума орендної плати за землю встановлюється у трикратному розмірі земельного податку, розрахованого із застосуванням понижуючого коефіцієнту відповідно до п.1 цього рішення.

2. Відповідальність за виконання рішення покласти на заступника міського голови І.Прокопця та начальника управління земельних ресурсів та земельної реформи С.Самишкіна.

3. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію з питань містобудування, земельних відносин та охорони навколишнього природного середовища.

 

Міський голова С. Мельник