Рішення міської ради

Про внесення змін до рішення першої сесії від 02.12.2010 р. №8 “Про затвердження складу постійних комісій Хмельницької міської ради шостого скликання”

 

УКРАЇНА
ХМЕЛЬНИЦЬКА МІСЬКА РАДА


Рішення позачергової третьої сесії

№20 від 12.01.2011 р.

 

 

Про внесення змін до рішення першої сесії від 02.12.2010 р. №8 “Про затвердження складу постійних комісій Хмельницької міської ради шостого скликання”

 

У зв’язку з визнанням повноважень депутата міської ради Собка А.І., враховуючи пропозиції депутатів Кольгофер О.В. і Собка А.І. та відповідно до ст. 26 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, міська рада

ВИРІШИЛА:

1. Внести зміни до рішення першої сесії від 02.12.2010р. №8 “Про затвердження складу постійних комісій Хмельницької міської ради шостого скликання”:

1.1. включити до складу постійної комісії з питань роботи житлово-комунального господарства Собка Анатолія Івановича, депутата міської ради, обраного по багатомандатному виборчому округу від Хмельницької міської організації Партії Регіонів.

1.2. виключити зі складу постійної комісії з питань регламенту, депутатської діяльності, забезпечення правопорядку та зв’язку з військовими частинами члена комісії Кольгофер Оксану Вікторівну, депутата міської ради, обраного по одномандатному виборчому округу №6 від Хмельницької міської організації Партії Регіонів та включити її до складу постійної комісії з питань соціально-економічного розвитку, промисловості, транспорту, зв’язку, енергетики та підприємництва.

 

Міський голова С.Мельник