Проекти рішень міської ради

Про внесення змін до рішення першої сесії міської ради від 08.12.2020 №19

 

Про внесення змін до рішення першої сесії міської ради від 08.12.2020 №19

 

Розглянувши пропозицію виконавчого комітету, керуючись статтею 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», міська рада

ВИРІШИЛА:

1. Внести зміни та доповнення до положення про управління житлової політики і майна Хмельницької міської ради, затвердженого рішенням першої сесії міської ради від 08.12.2020 № 19, доповнивши пункт 4.2 абзацами наступного змісту:

«4.2.8. Комунальне підприємство «Елеватор» Хмельницької міської ради;

4.2.9. Комунальне підприємство «Джерело–Плюс» Хмельницької міської ради».

2. Затвердити положення про управління житлової політики і майна Хмельницької міської ради в новій редакції, яке доручити підписати заступнику директора департаменту інфраструктури міста – начальнику управління житлової політики і майна Хмельницької міської ради Вітковській Наталії Володимирівні, згідно з додатком 1.

3. Внести зміни та доповнень до положення про управління комунальної інфраструктури Хмельницької міської ради, затвердженого рішенням першої сесії міської ради від 08.12.2020 № 19, доповнивши пункт 2.2 абзацами наступного змісту:

«2.2.12. Комунальне підприємство «Олешинське» Хмельницької міської ради;

2.2.13. Комунальне підприємство «Добробут» Хмельницької міської ради;

2.2.14. Комунальне підприємство «Зоря» Хмельницької міської ради;

2.2.15. Комунальне підприємство «Давидковецьке» Хмельницької міської ради».

4. Затвердити положення про управління комунальної інфраструктури Хмельницької міської ради в новій редакції, яке доручити підписати заступнику начальника управління комунальної інфраструктури – начальнику відділу інженерних мереж і комунікацій управління комунальної інфраструктури Хмельницької міської ради Гурському Віталію Віталійовичу, згідно з додатком 2.

5. Відповідальність за виконанням рішення покласти на заступника міського голови – директора департаменту інфраструктури міста В.Новачка.

6. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію з питань роботи житлово-комунального господарства, приватизації та використання майна територіальної громади міста.

 

Міський голова О.СИМЧИШИН

File link
Розмір: 342 КБ
Формат: pdf
File link
Розмір: 264 КБ
Формат: pdf