Проекти рішень міської ради

Про внесення змін до рішення Хмельницької міської ради від 14.12.2018р. №37

 

Про внесення змін до рішення Хмельницької міської ради від 14.12.2018р. №37

 

Розглянувши пропозицію комісії з питань роботи житлово-комунального господарства, приватизації та використання майна територіальної громади міста, виконавчого комітету міської ради та керуючись Законами України "Про місцеве самоврядування в Україні", "Про фінансовий лізинг", Бюджетним кодексом України, міська рада

ВИРІШИЛА:

1. Внести зміни в рішення Хмельницької міської ради від 14.12.2018р. № 37 "Про надання дозволу Хмельницькому комунальному підприємству "Електротранс" на укладання договору фінансового лізингу для придбання тролейбусів та автобусів", а саме, пункти 1-6 викласти в такій редакції:

2. Надати дозвіл Хмельницькому комунальному підприємству "Електротранс" (код ЄДРПОУ 03328646) на укладання договору фінансового лізингу з правом дострокового погашення для придбання 10 тролейбусів (5 одиниць базової комплектації та 5 одиниць з автономним ходом) на загальну суму 74 220 300 (Сімдесят чотири мільйона двісті двадцять тисяч триста) грн. з Публічним акціонерним товариством комерційним банком "ПРИВАТБАНК" (код ЄДРПОУ 14360570) на таких умовах: аванс (20%) – 14 844 060 (чотирнадцять мільйонів вісімсот сорок чотири тисячі шістдесят) грн.; сума фінансування – 59 376 240 (п’ятдесят дев’ять мільйонів триста сімдесят шість тисяч двісті сорок) грн.; комісія за управління кредитом  (надання коштів за операцією фінансового лізингу)  – 0% від вартості техніки; відсоткова ставка – 16 % річних у гривні; строк лізингу 36 місяців; графік погашення - щомісячно рівними частинами; страхування – згідно з тарифами акредитованої страхової компанії Публічного акціонерного товариства комерційного банку "ПРИВАТБАНК".

3. Надати дозвіл Хмельницькому комунальному підприємству "Електротранс" (код ЄДРПОУ 03328646) на укладання договору фінансового лізингу з правом дострокового погашення для придбання 10 автобусів великої місткості (більше 100 пасажирів) на загальну суму 48 607 020 (сорок вісім мільйонів шістсот сім тисяч двадцять) грн. з Публічним акціонерним товариством комерційним банком "ПРИВАТБАНК" (код ЄДРПОУ 14360570) на таких умовах: аванс (20%) – 9 721 404 (дев’ять мільйонів сімсот двадцять одна тисяча чотириста чотири) грн.; сума фінансування – 38 885 616 (тридцять вісім мільйонів вісімсот вісімдесят п’ять тисяч шістсот шістнадцять) грн.; комісія за управління кредитом  (надання коштів за операцією фінансового лізингу) – 0% від вартості техніки; відсоткова ставка – 16 % річних у гривні; строк лізингу 36 місяців; графік погашення - щомісячно рівними частинами; страхування – згідно з тарифами акредитованої страхової компанії Публічного акціонерного товариства  комерційного банку "ПРИВАТБАНК".

4. Надати дозвіл директору Хмельницького комунального підприємства "Електротранс" Паламарчуку Віктору Анатолійовичу на підписання договорів фінансового лізингу і договорів страхування майна та необхідних документів для оформлення цих договорів.

5. З метою забезпечення виконання зобов’язань ХКП "Електротранс" надати заступнику міського голови Бондаренко А.Є. повноваження на підписання від Хмельницької міської ради договорів поруки та необхідних документів для оформлення цього договору.

6. Фінансовому управлінню Хмельницької міської ради (Ямчук С.) при формуванні бюджетів на 2019-2022 роки передбачити кошти на погашення та обслуговування лізингових платежів, в тому числі на страхування тролейбусів та автобусів відповідно до вимог чинного законодавства.

7. Хмельницькому комунальному підприємству "Електротранс":

7.1. Дозволити здійснювати витрати, пов’язані з ремонтом та обслуговуванням тролейбусів (п. 1 цього рішення), згідно з діючою системою огляду і ремонту рухомого складу та іншими нормативними і технологічними документами.

7.2. Після закінчення лізингу здійснити дії щодо оформлення відповідних документів, що підтверджують право власності на тролейбуси та автобуси (п.1,2 цього рішення) за територіальною громадою міста, в особі Хмельницького комунального підприємства "Електротранс".

8. Відповідальність за виконання рішення покласти на заступника міського голови А.Бондаренка та на управління транспорту та зв’язку.

9. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію з питань роботи житлово-комунального господарства, приватизації та використання майна територіальної громади міста.

 

Міський голова О.Симчишин