Проекти рішень міської ради

Про внесення змін до рішення Хмельницької міської ради від 08.12.2020 №22

 

Про внесення змін до рішення Хмельницької міської ради від 08.12.2020 №22

 

Розглянувши пропозицію виконавчого комітету Хмельницької міської ради, керуючись Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», міська рада

ВИРІШИЛА:

1. Внести зміни до рішення Хмельницької міської ради від 08.12.2020 №22, а саме:

1.1. Виключити зі складу  комісії з реорганізації Бахматовецької сільської ради ЧОРНІЄВИЧА Олександра Богдановича – директора Департаменту архітектури, містобудування та земельних ресурсів … та включити до складу комісії МАТВЄЄВУ ЛЮДМИЛУ ВІКТОРІВНУ – головного спеціаліста відділу оренди та продажу земель управління земельних ресурсів та земельної реформи Департаменту архітектури, містобудування та земельних ресурсів, …, ДРУЖИНІНА Максима Андрійовича – заступника начальника управління архітектури та містобудування Департаменту архітектури, містобудування та земельних ресурсів, …,  ВОЙЦЕХОВА Віктора Васильовича – завідувача господарським відділом Хмельницької міської ради, ….

1.2. Виключити зі складу  комісії з реорганізації Богдановецької сільської ради ЧОРНІЄВИЧА Олександра Богдановича – директора Департаменту архітектури, містобудування та земельних ресурсів … та включити до складу комісії МАТВЄЄВУ ЛЮДМИЛУ ВІКТОРІВНУ – головного спеціаліста відділу оренди та продажу земель управління земельних ресурсів та земельної реформи Департаменту архітектури, містобудування та земельних ресурсів, …, ДРУЖИНІНА Максима Андрійовича – заступника начальника управління архітектури та містобудування Департаменту архітектури, містобудування та земельних ресурсів, …, ВОЙЦЕХОВА Віктора Васильовича – завідувача господарським відділом Хмельницької міської ради, …..

1.3. Виключити зі складу  комісії з реорганізації Водичківської сільської ради ЧОРНІЄВИЧА Олександра Богдановича та включити до складу комісії МАТВЄЄВУ ЛЮДМИЛУ ВІКТОРІВНУ – головного спеціаліста відділу оренди та продажу земель управління земельних ресурсів та земельної реформи Департаменту архітектури, містобудування та земельних ресурсів, …, ДРУЖИНІНА Максима Андрійовича – заступника начальника управління архітектури та містобудування Департаменту архітектури, містобудування та земельних ресурсів, …,  ВОЙЦЕХОВА Віктора Васильовича – завідувача господарським відділом Хмельницької міської ради, ….

1.4. Виключити зі складу  комісії з реорганізації Давидковецької сільської ради ЧОРНІЄВИЧА Олександра Богдановича та включити до складу комісії МАТВЄЄВУ ЛЮДМИЛУ ВІКТОРІВНУ – головного спеціаліста відділу оренди та продажу земель управління земельних ресурсів та земельної реформи Департаменту архітектури, містобудування та земельних ресурсів, …, ДРУЖИНІНА Максима Андрійовича – заступника начальника управління архітектури та містобудування Департаменту архітектури, містобудування та земельних ресурсів, …, ВОЙЦЕХОВА Віктора Васильовича – завідувача господарським відділом Хмельницької міської ради, ….

1.5. Виключити зі складу  комісії з реорганізації Копистинської сільської ради ЧОРНІЄВИЧА Олександра Богдановича – директора Департаменту архітектури, містобудування та земельних ресурсів … та включити до складу комісії МАТВЄЄВУ ЛЮДМИЛУ ВІКТОРІВНУ – головного спеціаліста відділу оренди та продажу земель управління земельних ресурсів та земельної реформи Департаменту архітектури, містобудування та земельних ресурсів, …, ДРУЖИНІНА Максима Андрійовича – заступника начальника управління архітектури та містобудування Департаменту архітектури, містобудування та земельних ресурсів, …, ВОЙЦЕХОВА Віктора Васильовича – завідувача господарським відділом Хмельницької міської ради, ….

1.6. Виключити зі складу  комісії з реорганізації Масівецької сільської ради ЧОРНІЄВИЧА Олександра Богдановича – директора Департаменту архітектури, містобудування та земельних ресурсів … та включити до складу комісії МАТВЄЄВУ ЛЮДМИЛУ ВІКТОРІВНУ – головного спеціаліста відділу оренди та продажу земель управління земельних ресурсів та земельної реформи Департаменту архітектури, містобудування та земельних ресурсів, …, ДРУЖИНІНА Максима Андрійовича – заступника начальника управління архітектури та містобудування Департаменту архітектури, містобудування та земельних ресурсів, …, ВОЙЦЕХОВА Віктора Васильовича – завідувача господарським відділом Хмельницької міської ради, ….

1.7. Виключити зі складу  комісії з реорганізації Олешинської сільської ради ЧОРНІЄВИЧА Олександра Богдановича – директора Департаменту архітектури, містобудування та земельних ресурсів … та включити до складу комісії МАТВЄЄВУ ЛЮДМИЛУ ВІКТОРІВНУ – головного спеціаліста відділу оренди та продажу земель управління земельних ресурсів та земельної реформи Департаменту архітектури, містобудування та земельних ресурсів, …, ДРУЖИНІНА Максима Андрійовича – заступника начальника управління архітектури та містобудування Департаменту архітектури, містобудування та земельних ресурсів, …, ВОЙЦЕХОВА Віктора Васильовича – завідувача господарським відділом Хмельницької міської ради, ….

1.8. Виключити зі складу  комісії з реорганізації Пархомовецької сільської ради ЧОРНІЄВИЧА Олександра Богдановича – директора Департаменту архітектури, містобудування та земельних ресурсів … та включити до складу комісії МАТВЄЄВУ ЛЮДМИЛУ ВІКТОРІВНУ – головного спеціаліста відділу оренди та продажу земель управління земельних ресурсів та земельної реформи Департаменту архітектури, містобудування та земельних ресурсів, …, ДРУЖИНІНА Максима Андрійовича – заступника начальника управління архітектури та містобудування Департаменту архітектури, містобудування та земельних ресурсів, …, ВОЙЦЕХОВА Віктора Васильовича – завідувача господарським відділом Хмельницької міської ради, ….

1.9. Виключити зі складу  комісії з реорганізації Пироговецької сільської ради ЧОРНІЄВИЧА Олександра Богдановича – директора Департаменту архітектури, містобудування та земельних ресурсів … та включити до складу комісії МАТВЄЄВУ ЛЮДМИЛУ ВІКТОРІВНУ – головного спеціаліста відділу оренди та продажу земель управління земельних ресурсів та земельної реформи Департаменту архітектури, містобудування та земельних ресурсів, …, ДРУЖИНІНА Максима Андрійовича – заступника начальника управління архітектури та містобудування Департаменту архітектури, містобудування та земельних ресурсів, …, ВОЙЦЕХОВА Віктора Васильовича – завідувача господарським відділом Хмельницької міської ради, ….

1.10. Виключити зі складу  комісії з реорганізації Шаровечківської сільської ради ЧОРНІЄВИЧА Олександра Богдановича – директора Департаменту архітектури, містобудування та земельних ресурсів … та включити до складу комісії МАТВЄЄВУ ЛЮДМИЛУ ВІКТОРІВНУ – головного спеціаліста відділу оренди та продажу земель управління земельних ресурсів та земельної реформи Департаменту архітектури, містобудування та земельних ресурсів, …, ДРУЖИНІНА Максима Андрійовича – заступника начальника управління архітектури та містобудування Департаменту архітектури, містобудування та земельних ресурсів, …, ВОЙЦЕХОВА Віктора Васильовича – завідувача господарським відділом Хмельницької міської ради, ….

2. Контроль за виконанням даного рішення покласти на секретаря міської ради В.Діденка.

 

Міський голова О.СИМЧИШИН