Рішення міської ради

Про внесення змін до рішення двадцять восьмої сесії міської ради від 30.10.2013 №11

 

 

УКРАЇНА
ХМЕЛЬНИЦЬКА МІСЬКА РАДА


Рішення вісімнадцятої сесії

№13 від 25.10.2017 р.

 

Втратило чинність відповідно до:

рішення 7-ї сесії міської ради від 14.07.2021 №40

 

Про внесення змін до рішення двадцять восьмої сесії міської ради від 30.10.2013 №11

 

Розглянувши пропозицію виконавчого комітету, з метою впорядкування орендних відносин та створення сприятливих умов оренди враховуючи пропозиції постійної комісії з питань роботи житлово-комунального господарства, приватизації та використання майна територіальної громади міста, керуючись Законами України “Про місцеве самоврядування в Україні”, “Про оренду державного та комунального майна”, “Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності”, міська рада

ВИРІШИЛА:

1. Внести зміни в пункт 13 додатку №6 до рішення двадцять восьмої сесії міської ради від 30.10.2013 №11 “Про впорядкування управління об’єктами комунальної власності територіальної громади міста Хмельницького” виклавши його в новій редакції:

«3% за розміщення:

- суб’єктів господарювання, громадських організацій спортивного та/або культурного спрямування, діяльність яких на орендованих площах буде спрямована на організацію та проведення занять різними видами спорту, хореографії (танці), вокалу (співи), музики;

- майстерень художників, скульпторів, народних майстрів (самостійних);

- підприємств, які є власністю територіальної громади міста Хмельницького, незалежно від мети використання;

- розміщення фотоелектричних модулів (сонячних батерей), вітрогенераторів на дахах будівель.

2. Рішення набирає чинності з дня його оприлюднення.

3. Відповідальність за виконанням рішення покласти на заступника міського голови А.Бондаренка та управління комунального майна.

4. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію з питань роботи житлово-комунального господарства, приватизації та використання майна територіальної громади міста.

 

Міський голова О.Симчишин