Рішення міської ради

Про внесення змін до рішення двадцять восьмої сесії Хмельницької міської ради від 30.10.2013 року №11

 

 

ХМЕЛЬНИЦЬКА МІСЬКА РАДА


Рішення сорок шостої сесії

№11 від 24.12.2014 р.

 

Втратило чинність відповідно до:

рішення 7-ї сесії міської ради від 14.07.2021 №40

 

Про внесення змін до рішення двадцять восьмої сесії Хмельницької міської ради від 30.10.2013 року №11

 

Розглянувши пропозицію виконавчого комітету, керуючись Законом України “Про місцеве самоврядування в Україні”, міська рада

ВИРІШИЛА:

1. Внести зміни до рішення двадцять восьмої сесії Хмельницької міської ради від 30.10.2013р. №11 “Про впорядкування управління об’єктами комунальної власності територіальної громади міста Хмельницького”, виклавши пункт 4 рішення у наступній редакції:

“4. Проводити списання майна бюджетних установ, організацій міської комунальної власності в порядку, передбаченому для списання майна комунальних підприємств, відповідно до рішення тринадцятої сесії міської ради від 14.12.2011р. №4 “Про затвердження Положення про порядок списання майна, що є комунальною власністю територіальної громади м.Хмельницького і перебуває на балансі комунальних підприємств, засновником яких є Хмельницька міська рада, та втрату чинності п.3 рішення 21 сесії міської ради від 11.07.2001р. №1”.

Списання майна бюджетних установ, організацій міської комунальної власності проводити при наявності листа-погодження виконавчого органу міської ради, у підпорядкуванні якого знаходиться бюджетна установа, організація, листів-погоджень управління комунального майна та фінансового управління, без листа-погодження департаменту економіки”.

2. Відповідальність за виконання рішення покласти на першого заступника міського голови О.Віннікова.

3. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію з питань приватизації та використання майна територіальної громади міста.

 

Секретар міської ради К.Чернилевський