Проекти рішень міської ради

Про внесення змін до рішень сесій міської ради та втрату чинності рішення сесії міської ради

 

Про внесення змін до рішень сесій міської ради та втрату чинності рішення сесії міської ради

 

Рішенням дванадцятої сесії міської ради від 26.06.2007 року №25 було затверджено перелік об’єктів міської комунальної власності, що підлягають приватизації шляхом продажу на аукціоні, до якого включене, зокрема,  нежитлове приміщення загальною площею 107,7 кв.м на вул.Франка,35, яке перебуває на балансі управляючої муніципальної компанії “Дубове”. Управлінням комунального майна відповідно до законодавства була проведена підготовка об’єкта до продажу. Суб’єктом оціночної діяльності двічі проводилась незалежна оцінка вказаного приміщення. Аукціон з продажу вказаного об’єкта оголошувався десять разів, при цьому останнього разу початкова вартість продажу була знижена на 30%. На участь в аукціонах з продажу вказаного об’єкта жодного разу заяви не надходили.

Рішенням дев’ятнадцятої сесії міської ради від 06.08.2008 року №21 було затверджено перелік об’єктів міської комунальної власності, що підлягають приватизації шляхом продажу на аукціоні, до якого включене, зокрема, нежитлове приміщення загальною площею 233,3 кв.м на вул.Кам’янецькій,102, яке перебуває на балансі управляючої муніципальної компанії “Південно-Західна”. Аукціон з продажу вказаного об’єкта оголошувався п’ять  разів, при цьому останнього разу початкова вартість продажу була знижена на 30%. На участь в аукціонах з продажу вказаного об’єкта жодного разу заяви не надходили.

Рішенням шостої сесії міської ради від 27.04.2011 року №4 було затверджено перелік об’єктів міської комунальної власності, що підлягають приватизації шляхом продажу на аукціоні, до якого включене, зокрема,  нежитлове приміщення (підвал) загальною площею 140,8 кв.м на вул.Соборній,71, яке перебуває на балансі управляючої муніципальної компанії “Проскурівська”. Суб’єктом оціночної діяльності двічі проводилась незалежна оцінка вказаного приміщення. Загалом аукціон з продажу вказаного об’єкта оголошувався шістнадцять  разів. На участь в аукціонах з продажу вказаного об’єкта жодного разу заяви не надходили.

Рішенням шостої сесії міської ради від 18.05.2016 року №29 було затверджено перелік об’єктів міської комунальної власності, що підлягають приватизації шляхом продажу на аукціоні, до якого включене нежитлове приміщення загальною площею 175,8 кв.м на Львівському шосе,53/1, орендоване фізичною особою-підприємцем Мальчиком В.М. Управлінням комунального майна відповідно до законодавства була проведена підготовка об’єкта до продажу, суб’єктом оціночної діяльності проведена незалежна оцінка вказаного приміщення. Аукціон з продажу вказаного об’єкта оголошувався чотири рази, заяви на участь в аукціонах жодного разу не надходили. Рішенням виконавчого комітету від14.12.2017 року №870 строк оренди приміщення по Львівському шосе,53/1 продовжено на два роки і одинадцять місяців. З орендарем укладено договір оренди по 19.02.2021 року.

Враховуючи, що приміщення загальною площею 107,7 кв.м на вул.Франка,35, загальною площею 233,3 кв.м на вул.Кам’янецькій,102, загальною площею 140,8 кв.м на вул.Соборній,71, загальною площею 175,8 кв.м на Львівському шосе,53/1 неодноразово виставлялись на аукціон, проте жодного разу не було подано заяв від потенційних покупців, розглянувши пропозиції виконавчого комітету, керуючись законами України “Про місцеве самоврядування в Україні”, “Про приватизацію державного і комунального майна“, міська рада

 

ВИРІШИЛА:

 

1. Внести зміни до рішення дванадцятої сесії міської ради від 26.06.2007 року №25 “Про затвердження переліків об’єктів міської комунальної власності, що підлягають приватизації”, виключивши з додатку 2 до рішення пункт 5.

2. Внести зміни до рішення дев’ятнадцятої сесії міської ради від 06.08.2008 року №21 “Про затвердження переліків об’єктів міської комунальної власності, що підлягають приватизації”, виключивши з додатку 2 до рішення пункт 2.

3. Внести зміни до рішення шостої сесії міської ради від 27.04.2011 року №4 “Про затвердження переліків об’єктів міської комунальної власності, що підлягають приватизації”, виключивши з додатку 2 до рішення  пункт 5.

4. Визнати таким, що втратило чинність, рішення шостої сесії міської ради від 18.05.2016 року №29 “Про затвердження переліку об’єктів міської комунальної власності, що підлягають приватизації шляхом продажу на аукціоні”.

5. Відповідальність за виконання рішення покласти на заступника міського голови А.Бондаренка та управління комунального майна.

6. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію з питань роботи житлово-комунального господарства, приватизації та використання майна територіальної громади міста.

 

Міський голова О.Симчишин