Рішення міської ради

Про внесення змін до рішень сесій міської ради

 

 

УКРАЇНА
ХМЕЛЬНИЦЬКА МІСЬКА РАДА


Рішення двадцять п’ятої сесії

№29 від 10.10.2018 р.

 

Про внесення змін до рішень сесій міської ради

 

Розглянувши пропозиції виконавчого комітету, керуючись законами України “Про місцеве самоврядування в Україні”, “Про приватизацію державного і комунального майна”, “Про бухгалтерський облік та фінансову звітність в Україні”, Порядком проведення електронних аукціонів для продажу об’єктів малої приватизації та визначення додаткових умов продажу, затвердженим постановою Кабінету Міністрів України від 10.05.2018 року №432 (із змінами), міська рада

ВИРІШИЛА:

1. Внести зміни до рішення дев’ятої сесії міської ради від 26.10.2016 року №19 “Про затвердження переліку об’єктів міської комунальної власності, що підлягають приватизації шляхом продажу на аукціоні”, виключивши з рішення пункт 2.

2. Внести зміни до рішення одинадцятої сесії міської ради від 25.01.2017 року №13 “Про затвердження переліку об’єктів міської комунальної власності, що підлягають приватизації шляхом продажу на аукціоні”, виключивши з рішення пункт 2.

3. Внести зміни до рішення тринадцятої сесії міської ради від 22.03.2017 року №24 “Про затвердження переліку об’єктів міської комунальної власності, що підлягають приватизації шляхом продажу на аукціоні”:

3.1. виключити з рішення пункт 2;

3.2. замінити в додатку до рішення слова та цифри “в оренді по 29.08.2017 року” на слово “вільне”.

4. Внести зміни до рішення двадцятої сесії міської ради від 31.01.2018 року №15 “Про затвердження переліку об’єктів міської комунальної власності, що підлягають приватизації шляхом продажу на аукціоні”, виключивши з рішення пункт 2.

5. Балансоутримувачам об’єктів приватизації, зазначених у додатку до цього рішення, забезпечити проведення переоцінки (дооцінки) об’єктів за результатами незалежної оцінки, виконаної суб’єктами оціночної діяльності, та відображення її результатів у бухгалтерському обліку підприємств.

6. Відповідальність за виконання рішення покласти на заступника міського голови А.Бондаренка, управління комунального майна та балансоутримувачів об’єктів приватизації.

7. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію з питань роботи житлово-комунального господарства, приватизації та використання майна територіальної громади міста.

 

Міський голова О.Симчишин

 

Додаток

до рішення сесії міської ради

від 10.10.2018р. №29

 

ПЕРЕЛІК

об’єктів приватизації міської комунальної власності, що підлягають переоцінці

п/п

Назва об’єкта

Адреса

Балансоутримувач

1.

Нежитлова будівля загальною площею 316,1 кв.м

вул.Водопровідна,48/1

МКП “Хмельницьктепло-комуненерго”

2.

Нежитлове приміщення загальною площею 254,5 кв.м

вул.Прибузька,30

МКП по утриманню нежитлових приміщень комунальної власності

3.

Нежитлове приміщення загальною площею 12,7 кв.м

Львівське шосе,14

МКП по утриманню нежитлових приміщень комунальної власності

4.

Нежитлове приміщення загальною площею 61,5 кв.м

вул.Кам’янецька,82

МКП по утриманню нежитлових приміщень комунальної власності

 

Секретар міської ради М.Кривак

Начальник управління комунального майна М.Трещов