Проекти рішень виконавчого комітету

Про внесення на розгляд сесії пропозицій про припинення комунального підприємства «Управляюча муніципальна компанія «Заріччя» та комунального підприємства «Управляюча муніципальна компанія «Будівельник»

Про внесення на розгляд сесії пропозицій про припинення комунального підприємства «Управляюча муніципальна компанія «Заріччя» та комунального підприємства «Управляюча муніципальна компанія «Будівельник»

 

 

Розглянувши клопотання управління житлово-комунального господарства, керуючись ст.ст.104,110-112 Цивільного кодексу України, Господарським кодексом України, Законом України “Про місцеве самоврядування в Україні”, виконавчий комітет вирішив

 

ВИРІШИВ:

 

1. Внести на розгляд сесії пропозиції припинити комунальне підприємство «Управляюча муніципальна компанія «Заріччя» та комунальне підприємство «Управляюча муніципальна компанія «Будівельник» шляхом ліквідації.

2. Внести на розгляд сесії пропозиції з призначення ліквідаційну комісію по ліквідації комунального підприємство «Управляюча муніципальна компанія «Заріччя» та комунального підприємства «Управляюча муніципальна компанія «Будівельник» згідно з додатком 1.

3. Внести на розгляд сесії пропозиції про надання ліквідаційній комісії повноважень керівника (директора) відповідно до установчих документів підприємства та чинного законодавства України.

3. Внести на розгляд сесії пропозиції ліквідаційній комісії по ліквідації комунального підприємство «Управляюча муніципальна компанія «Заріччя» та комунального підприємства «Управляюча муніципальна компанія «Будівельник»:

3.1. Протягом трьох робочих днів з дати прийняття рішення письмово повідомити управління з питань реєстрації Хмельницької міської ради про припинення комунального підприємство «Управляюча муніципальна компанія «Заріччя» та комунального підприємства «Управляюча муніципальна компанія «Будівельник».

3.2. Помістити в друкованих засобах масової інформації, в яких публікуються відомості про державну реєстрацію юридичної особи. Повідомлення про припинення (ліквідацію) комунального підприємство «Управляюча муніципальна компанія «Заріччя» та комунального підприємства «Управляюча муніципальна компанія «Будівельник»  як юридичної особи та про порядок і строк заявлення кредиторами вимог до нього. Строк повинен становити не менше двох місяців з дня публікації повідомлення про припинення (ліквідацію) комунального підприємство «Управляюча муніципальна компанія «Заріччя» та комунального підприємства «Управляюча муніципальна компанія «Будівельник».

3.3. Після закінчення строку для пред'явлення вимог кредиторами та задоволення чи відхилення цих вимог скласти проміжний ліквідаційний баланс та подати його на затвердження міською радою.

4. Відповідальність за виконання рішення покласти на заступника міського голови  А. Нестерука.

 

Міський голова О.Симчишин

 

Додаток

до рішення виконавчого комітету Хмельницької  міської ради

від "__"_______ 2018 р. № _____

 

Склад

ліквідаційної комісії по ліквідації комунального підприємство «Управляюча муніципальна компанія «Заріччя» та комунального підприємства «Управляюча муніципальна компанія «Будівельник»

Голова комісії:

 

Нестерук Анатолій Макарович

 - заступник міського голови, реєстраційний номер облікової картки платника податків …, місце роботи: м. Хмельницький, вул. Гагаріна, 3.

Заступник голови комісії

Новачок Василь Пилипович   

- начальник управління житлово-комунального господарства Хмельницької міської ради, реєстраційний номер облікової картки платника податків …, місце роботи: м. Хмельницький, вул. Гагаріна, 3.

Секретар комісії:

 

Вітковська Наталя Володимирівна

- заступник начальника управління начальник планово-фінансового відділу управління житлово-комунального господарства Хмельницької міської ради, реєстраційний номер облікової картки платника податків ….

Члени комісії:

 

Бартащук Катерина Володимирівна

 - начальник юридичного відділу управління житлово-комунального господарства Хмельницької міської ради, реєстраційний номер облікової картки платника податків ….

Рейман Алла Олександрівна

 

- начальник відділу бухгалтерського обліку та звітності, головний бухгалтер управління житлово-комунального господарства Хмельницької міської радди, реєстраційний номер облікової картки платника податків ….

Воронецький Слов’ян Ількович

- депутат Хмельницької міської ради, реєстраційний номер облікової картки платника податків ….(за згодою)

Паламарчук Віктор Анантолійович

- депутат Хмельницької міської ради, реєстраційний номер облікової картки платників податків ….(за згодою)

Керуючий справами виконавчого комітету Ю. Сабій

Начальник управління житлово-комунального

господарства    В. Новачок