Проекти рішень виконавчого комітету
Про внесення на розгляд сесії міської ради пропозиції щодо заснування премії міського голови кращим учням закладів загальної середньої освіти міста Хмельницького
![application/vnd.openxmlformats-officedocument.wordprocessingml.document Файл](/modules/file/icons/x-office-document.png)
Про внесення на розгляд сесії міської ради пропозиції щодо заснування премії міського голови кращим учням закладів загальної середньої освіти міста Хмельницького
Розглянувши клопотання Департаменту освіти та науки Хмельницької міської ради, з метою матеріального стимулювання і заохочення учнівської молоді за високі успіхи у навчанні, підтримки розвитку її інтересів, схильностей та обдаровувань, керуючись Законом України «Про освіту», Законом України «Про повну загальну середню освіту», Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет міської ради
ВИРІШИВ:
1. Внести на розгляд сесії міської ради пропозиції щодо:
1.1. заснування премії міського голови кращим учням закладів загальної середньої освіти міста Хмельницького;
1.2. затвердження Положення про премію міського голови кращим учням закладів освіти міста Хмельницького згідно з додатком.
2. Контроль за виконанням рішення покласти на секретаря міської ради М. Кривака, Департамент освіти та науки Хмельницької міської ради.
Міський голова О. СИМЧИШИН