Проекти рішень виконавчого комітету

Про внесення на розгляд сесії міської ради  пропозиції про присвоєння звання «Почесний громадянин міста Хмельницького»

Про внесення на розгляд сесії міської ради  пропозиції про присвоєння звання «Почесний громадянин міста Хмельницького»

           

          Розглянувши клопотання відділення національного олімпійського комітету України в Хмельницькій області, громадського формування з охорони громадського порядку і державного кордону України «Плоскирівська Сотня», громадської організації «Хмельницький майдан» та протокол № 2 засідання комісії по визначенню кандидатів на присвоєння звання «Почесний громадянин міста Хмельницького» від 26.07.2018 року щодо присвоєння спортсмену міста, заслуженому майстру спорту України Антонюку Володимиру Петровичу та голові обласної організації Всеукраїнського товариства політичних в’язнів та репресованих, активному громадському діячу міста Хмельницького Комарницькому Зіновію Андрійовичу звання «Почесний громадянин міста Хмельницького», виконавчий комітет міської ради відзначає, що Антонюк Володимир Петрович має високі спортивні досягнення та вагомий внесок у розвиток фізичної культури і спорту міста, Комарницький Зіновій Андрійович має видатні заслуги перед народом України та територіальною громадою міста Хмельницького.

  Антонюк Володимир Петрович народився 10 травня 1979 року в місті Ізяслав Хмельницької області. У 1998 році закінчив Камянець-Подільський планово-економічний технікум та у 2002 році Подільську державну аграрно-технічну академію.

Володимир Петрович є найтитулованіший спортсменом міста, повним кавалером ордена «За заслуги», футболістом-гравцем команд з вродженими наслідками дитячого церебрального паралічу.

Найвагомішими спортивними досягненнями Володимира Антонюка на міжнародному рівні є: чемпіон XII, XIII та XV літніх Паралімпійських ігор з футболу (2004, 2008 та                2016 рр.); срібний призер XIV літніх Паралімпійських ігор (2012 р.); чемпіонати світу (2003 р. та 2017 р. – 1 місце, 2015 р. –  II місце, 2007 р. та 2011 р. – III місце); всесвітні спортивні ігри серед спортсменів з ДЦП (2001, 2005, 2009р.р. –  І місце, 2006 р. –  II місце, 2010 р. –  III місце); переможець Інтерконтинентального кубку (2013 р.); чемпіон Європи (2002, 2006, 2010 та 2014 рр.). Володимир був обраним капітаном збірної команди України, визнаний кращим гравцем і бомбардиром багатьох міжнародних змагань.

За досягнення високих спортивних результатів на престижних світових змаганнях серед людей з інвалідністю, за мужність, самовідданість та волю до перемоги, піднесення міжнародного авторитету України Володимир Петрович нагороджений:

 • орденом «За заслуги» III (2003 р.), II (2004 р.) та І (2008 р.) ступенів;
 • орденом «За мужність» III (2012 р.) та II (2016 р.) ступенів;
 • почесною грамотою Кабінету Міністрів України (2004 і 2008 рр.);
 • відзнакою Хмельницької ОДА «Подільський Оскар» у номінації кращий спортсмен Хмельницької області    (2005 р.);
 • відзнакою міської ради м. Кам'янця-Подільського «Честь і слава» (2001 р.);
 • подяками і грамотами Хмельницької міської ради, управління молоді та спорту Хмельницької міської ради.

Комарницький Зіновій Андрійович народився 10 січня 1931 року у селі Комарники Турківського району Львівської області.

У 1938 році Зіновій Андрійович пішов у 1-й клас Закичерянської початкової школи.

У 1948 році З. Комарницького було призначено на посаду вчителя Звірчанської початкової школи, а через два місяці переведено на посади завідуючого та вчителя початкової школи села Задільське.

У 1950 році закінчив Самбірське педагогічне училище.

У 1950 році Зіновій вступив до молодіжної організа́ції украї́нських націоналі́стів (ОУН), за що й було заарештовано та відправлено до міста Воркута на примусові роботи у шахтах.

         У 1956 році Зіновій Андрійович після звільнення приїхав додому на Львівщину, одружився, мріяв про вчительську посаду. Переїздить на Одещину, куди змушені були переїхати його батьки з родиною, щоб уникнути виселення. Згодом Зіновій переїхав на Хмельниччину, де пропрацював учителем математики та історії у Вовковинецькій школі-інтернаті понад 30 років.

У 2002 році Зіновій Андрійович переїхав до міста Хмельницького, де одразу включився у громадсько-політичне життя національно-патріотичних сил міста.

У 2007 році Зіновія Комарницького обрано головою Хмельницької обласної управи Всеукраїнського братства ОУН-УПА імені Героя України генерала Романа Шухевича –«Тараса Чупринки»,

У 2008 році Комарницький Зіновій Андрійович брав участь у військовому параді у місті Києві.

Упродовж 2009-2015 років Зіновій Андрійович був головою обласної організації Всеукраїнського товариства політичних в'язнів та репресованих, а також членом громадської організації «Хмельницький Майдан».

Зіновій Андрійович був учасником всіх політичних акцій демократичних сил на Хмельниччині, великий патріот, який нагороджений вищими відзнаками Народного Руху України - орденами Чорновола І та ІІ ступенів, орденом князя Ярослава Мудрого V ступеня та орденом «За заслуги» III ступеня (2007 р.), призначено довічну іменну стипендію                    (2008 р.), відзначено дипломом «Людина року 2013» у номінації «Громадський діяч».

30 серпня 2017 року Комарницький Зіновій Андрійович помер та був похованим на кладовищі у мікрорайоні Ракове міста Хмельницького.

         Керуючись Положенням про звання «Почесний громадянин міста Хмельницького», затвердженим рішенням тридцять п’ятої сесії міської ради від 28.04.2010 року № 31 (із змінами), Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет міської ради

ВИРІШИВ:

 1. Внести на розгляд сесії міської ради пропозицію щодо присвоєння звання «Почесний громадянин міста Хмельницького»:
  1. Антонюку Володимиру Петровичу;
  2. Комарницькому Зіновію Андрійовичу (посмертно).

        2. Контроль за виконанням рішення покласти на заступника міського голови Г. Мельник.

 

Міський голова  О. Симчишин