Рішення міської ради

Про внесення доповнення у додаток 5 до рішення двадцять восьмої сесії міської ради від 30.10.2013р. №11

 

 

ХМЕЛЬНИЦЬКА МІСЬКА РАДА


Рішення тридцять сьомої сесії

№9 від 30.04.2014 р.

 

 

Втратило чинність відповідно до:

рішення 7-ї сесії міської ради від 14.07.2021 №40

 

Про внесення доповнення у додаток 5 до рішення двадцять восьмої сесії міської ради від 30.10.2013р. №11

 

Розглянувши пропозицію постійної комісії міської ради з гуманітарних питань, з метою покращення матеріально-технічної бази міського комунального підприємства кінотеатр ім.Т.Г.Шевченка та керуючись Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», міська рада

ВИРІШИЛА:

1. Внести доповнення у додаток 5 до рішення двадцять восьмої сесії міської ради від 30.10.2013р. №11 «Про впорядкування управління об’єктами комунальної власності територіальної громади міста»: доповнивши «Методику розрахунку та розподілу орендної плати за комунальне майно територіальної громади міста Хмельницького» пунктом 2.5.7. наступного змісту: «Кошти отримані від оренди нерухомого майна (будівель, споруд, приміщень), що перебуває на балансі міського комунального підприємства кінотеатр ім.Т.Г.Шевченка залишаються у розмірі 100% підприємству».

2. Відповідальність за виконання рішення покласти на першого заступника міського голови О.Віннікова та управління комунального майна.

3. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію з гуманітарних питань та постійну комісію з питань приватизації та використання майна територіальної громади міста.

 

Міський голова С.Мельник