Рішення міської ради

Про внесення доповнень до рішення сорок восьмої сесії міської ради від 04.03.2015 року №11

 

 

УКРАЇНА
ХМЕЛЬНИЦЬКА МІСЬКА РАДА


Рішення тридцятої сесії

№43 від 17.04.2019 р.

 

Про внесення доповнень до рішення сорок восьмої сесії міської ради від 04.03.2015 року №11

 

Розглянувши пропозицію виконавчого комітету, з метою впорядкування обліку майна територіальної громади міста, оформлення та державної реєстрації права власності на об’єкт нерухомого майна, керуючись Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», міська рада

ВИРІШИЛА:

1. Внести доповнення до рішення сорок восьмої сесії міської ради від 04.03.2015 року №11, зі змінами та доповненнями, а саме:

1.1. додаток до рішення Перелік об’єктів (будівель, споруд, приміщень), які перебувають у власності територіальної громади міста Хмельницького та знаходяться на балансі закладів охорони здоров’я м.Хмельницького доповнити пунктом 61 наступного змісту: «вул.Житецького, буд.22, площа 91,2 м², будівля літер «А-1», балансоутримувач Хмельницький міський протитуберкульозний диспансер»;

1.2. додаток до рішення Перелік об’єктів (будівель, споруд, приміщень), які перебувають у власності територіальної громади міста Хмельницького та знаходяться на балансі закладів охорони здоров’я м.Хмельницького доповнити пунктом 62 наступного змісту: «вул.Житецького, буд.22, площа 144,1 м², будівля літер «Б-1», балансоутримувач Хмельницький міський протитуберкульозний диспансер».

2. Відповідальність за виконання рішення покласти на управління охорони здоров’я Хмельницької міської ради.

3. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію з питань охорони здоров'я, соціальної політики, гуманітарних питань та розвитку громадянського суспільства, свободи слова та інформації.

 

Міський голова О.Симчишин