Проекти рішень виконавчого комітету
Про включення квартири до числа службових та надання службового житла
22.04.2019
![application/msword Іконка документу Microsoft Office](/modules/file/icons/x-office-document.png)
Про включення квартири до числа службових та надання службового житла
Розглянувши матеріали, надані відділом обліку та розподілу житлової площі, звернення Хмельницького апеляційного суду та комунального підприємства «Південно-Західні тепломережі», керуючись ст. 30 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, Житловим кодексом УРСР, Правилами обліку громадян, потребуючих поліпшення житлових умов, і надання їм жилих приміщень в Україні, постановою Ради Міністрів УРСР № 37 від 04.02.1988 року “Про службові жилі приміщення”, виконавчий комітет міської ради
ВИРІШИВ:
- Включити до числа службових однокімнатну квартиру № 64 по вул. П. Мирного, 16/1
- Затвердити наказ комунального підприємства «Південно-Західні тепломережі» та надати Морозу Олегу Вікторовичу, старшому майстру службову квартиру.
Міський голова О. Симчишин