Рішення міської ради

Про умови оплати праці міського голови

 

 

 

ХМЕЛЬНИЦЬКА МІСЬКА РАДА


Рішення першої сесії

№18 від 26.11.2020 р.

 

Про умови оплати праці міського голови

 

Відповідно до статті 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», статті 21 Закону України «Про службу в органах місцевого самоврядування», керуючись постановою Кабінету Міністрів України від 09.03.2006р. №268 «Про упорядкування структури та умов оплати праці працівників апарату органів виконавчої влади, органів прокуратури, судів та інших органів», постановою Кабінету Міністрів України від 15.06.1994р. №414 «Про види, розмір і порядок надання компенсації громадянам у зв’язку з роботою, яка передбачає доступ до державної таємниці», міська рада

ВИРІШИЛА:

1. Встановити міському голові, наступні надбавки та доплати:

1.1. доплату за ранг посадової особи місцевого самоврядування в розмірі залежно від присвоєного рангу;

1.2. надбавку за вислугу років залежно від стажу роботи, який дає право на одержання такої надбавки;

1.3. надбавку у зв’язку з роботою, яка передбачає доступ до державної таємниці в разі наявності допуску та доступу до державної таємниці в розмірі залежно від ступеня секретності.

2. Встановити міському голові надбавку за високі досягнення у праці або виконання особливо важливої роботи в розмірі 50% посадового окладу з урахуванням доплати за ранг та надбавки за вислугу років.

3. Встановити міському голові преміювання до Дня місцевого самоврядування у розмірі посадового окладу та щомісячну премію у розмірі 110% від нарахованої заробітної плати в межах коштів, передбачених на преміювання, та за рахунок економії коштів, передбачених на оплату праці.

4. Виплачувати матеріальну допомогу для вирішення соціально-побутових питань, в розмірі середньомісячної заробітної плати, щорічно; допомогу на оздоровлення, в розмірі середньомісячної заробітної плати, щорічно при виході у відпустку.

 

Міський голова О.СИМЧИШИН

File link
Розмір: 137.46 КБ
Формат: rtf
File link
Розмір: 137.11 КБ
Формат: rtf