Рішення міської ради

Про суб'єктів господарювання Російської Федерації та таких, що знаходяться під прямим чи опосередкованим контролем фізичних чи юридичних осіб Російської Федерації, що прямо чи опосередковано здійснюють господарську діяльність в м.Хмельницькому

 

 

УКРАЇНА
ХМЕЛЬНИЦЬКА МІСЬКА РАДА


Рішення тринадцятої сесії

№77 від 22.03.2017 р.

 

Про суб'єктів господарювання Російської Федерації та таких, що знаходяться під прямим чи опосередкованим контролем фізичних чи юридичних осіб Російської Федерації, що прямо чи опосередковано здійснюють господарську діяльність в м.Хмельницькому

 

Розглянувши пропозицію депутата міської ради Калюжної Т.О., керуючись Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», міська рада

ВИРІШИЛА:

1. До відновлення територіальної цілісності та суверенітету України над всією її територією, рекомендувати всім підприємствам, установам та організаціям усіх форм власності, фізичним особам-підприємцям, що здійснюють господарську діяльність на території міста Хмельницького, повністю припинити будь-яку господарську діяльність і господарські взаємовідносини з юридичними особами Російської Федерації та з будь-якими юридичними особами, які знаходяться під прямим чи опосередкованим контролем фізичних чи юридичних осіб Російської Федерації, що прямо чи опосередковано здійснюють господарську діяльність в місті Хмельницькому (надалі - «Підприємства і особи РФ»).

2. Рекомендувати підприємствам, установам та організаціям усіх форм власності, фізичним особам-підприємцям, що здійснюють господарську діяльність на території міста Хмельницького у місячний термін після ухвалення рішення закрити всі рахунки, припинити угоди та контракти з банківськими установами, фінансовими, страховими і лізинговими компаніями, що прямо чи опосередковано пов’язані з Підприємствами і особами РФ.

3. Управлінню економіки Хмельницької міської ради рекомендувати звернутися до Антимонопольного комітету України з проханням у тримісячний строк сформувати перелік Підприємств і осіб РФ.

4. Рекомендувати міському голові звернутися до Ради національної безпеки і оборони задля застосуванні/або розширення санкцій до Підприємств і осіб РФ відповідно до спеціального законодавства України про санкції.

5. Оприлюднити і щомісяця оновлювати зазначений у пункті 3 рішення перелік Підприємств і осіб РФ на сайті Хмельницької міської ради.

6. Відповідальність за виконання рішення покласти на заступника міського голови В.Гончарука.

7. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію з питань соціально-економічного розвитку, інвестиційної політики та дерегуляції.

 

Міський голова О.Симчишин