Рішення міської ради

Про створення відділу з питань запобігання та виявлення корупції Хмельницької міської ради, затвердження положення про відділ, затвердження Порядку запобігання та врегулювання конфлікту інтересів в Хмельницькій міській раді та її виконавчих органах, втрат

 

 

ХМЕЛЬНИЦЬКА МІСЬКА РАДА


Рішення другої сесії

№8 від 23.12.2020 р.

 

Про створення відділу з питань запобігання та виявлення корупції Хмельницької міської ради, затвердження положення про відділ, затвердження Порядку запобігання та врегулювання конфлікту інтересів в Хмельницькій міській раді та її виконавчих органах, втрату чинності  рішення сьомої сесії Хмельницької міської ради від 20.07.2016 №5 «Про впровадження заходів щодо запобігання корупції»

 

Розглянувши пропозицію виконавчого комітету, згідно Закону України «Про запобігання корупції», наказу Національного агентства з питань запобігання та протидії корупції від 17.03.2020 №102/20 «Про затвердження Типового положення про уповноважений підрозділ (уповноважену особу) з питань запобігання та виявлення корупції», керуючись Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», міська рада

ВИРІШИЛА:

1. Створити відділ з питань запобігання та виявлення корупції Хмельницької міської ради шляхом перетворення з сектору з питань запобігання корупції апарату виконкому.

2. Затвердити положення про відділ з питань запобігання та виявлення корупції Хмельницької міської ради, згідно з додатком 1.

3. Затвердити Порядок запобігання та врегулювання конфлікту інтересів в Хмельницькій міській раді та її виконавчих органах, згідно з додатком 2.

4. Визнати таким, що втратило чинність рішення сьомої сесії Хмельницької міської ради від 20.07.2016 №5 «Про впровадження заходів щодо запобігання корупції».

5. Внести зміни в структуру виконавчих органів Хмельницької міської ради, затверджену рішенням першої сесії Хмельницької міської ради від 08.12.2020 №20 «Про затвердження структури та загальної чисельності виконавчих органів Хмельницької міської ради», доповнивши додаток до рішення новим пунктом 36 наступного змісту: «36. Відділ з питань запобігання та виявлення корупції.».

6. Відповідальність за виконання рішення покласти на заступників міського голови, керуючого справами виконавчого комітету.

7. Контроль за виконанням рішення покласти на комісію з питань регламенту, депутатської діяльності, антикорупційної політики, забезпечення правопорядку та зв’язку з військовими частинами.

 

Міський голова О.СИМЧИШИН

File link
Розмір: 200 КБ
Формат: pdf
File link
Розмір: 148 КБ
Формат: pdf