Проекти рішень міської ради

Про створення Хмельницького закладу дошкільної освіти №55 «Сонечко» та затвердження його Статуту

 

Про створення Хмельницького закладу дошкільної освіти №55 «Сонечко» та затвердження його Статуту

 

Розглянувши пропозицію виконавчого комітету Хмельницької міської ради, відповідно до Закону України «Про освіту», Закону України «Про дошкільну освіту», Положення про дошкільний навчальний заклад, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 12 березня 2003 року №305, Програми розвитку освіти міста Хмельницького на 2017-2021 роки, затвердженої рішенням десятої сесії Хмельницької міської ради від 29.12.2016 року №2, керуючись Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», міська рада

ВИРІШИЛА:

1. Створити Хмельницький заклад дошкільної освіти №55 «Сонечко».

2. Затвердити Статут Хмельницького закладу дошкільної освіти №55 «Сонечко», згідно з додатком, який доручити підписати заступнику директора Департаменту освіти та науки Хмельницької міської ради С.Губай.

3. Відповідальність за виконання рішення покласти на заступника міського голови Мельник Г.Л. та Департамент освіти та науки Хмельницької міської ради.

4. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію з питань  охорони здоров’я, соціальної політики, гуманітарних питань та розвитку громадянського суспільства, свободи слова та інформації.

 

Міський голова О.СИМЧИШИН

File link
Розмір: 175 КБ
Формат: pdf