Рішення міської ради

Про створення Хмельницького дошкільного навчального закладу №7 «Козачок» та затвердження Статуту Хмельницького дошкільного навчального закладу №7 «Козачок»

 

 

УКРАЇНА
ХМЕЛЬНИЦЬКА МІСЬКА РАДА


Рішення сімнадцятої сесії

№12 від 20.09.2017 р.

 

Про створення Хмельницького дошкільного навчального закладу №7 «Козачок» та затвердження Статуту Хмельницького дошкільного навчального закладу №7 «Козачок»

 

Розглянувши пропозицію виконавчого комітету, у зв’язку із необхідністю розширення мережі дошкільних навчальних закладів та з метою створення умов для реалізації в місті державної політики у сфері надання послуг для здобуття якісної дошкільної освіти, відповідно до Закону України «Про освіту», Закону України «Про дошкільну освіту», Положення про дошкільний навчальний заклад, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 12 березня 2003 року №305, Програми розвитку освіти міста Хмельницького на 2017-2021 роки, керуючись Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», міська рада

ВИРІШИЛА:

1. Створити Хмельницький дошкільний навчальний заклад №7 «Козачок» за адресою: 29002, м.Хмельницький, вул.Івана Павла ІІ.

2. Затвердити Статут Хмельницького дошкільного навчального закладу №7 «Козачок», згідно з додатком.

3. Відповідальність за виконання рішення покласти на заступника міського голови Г.Мельник і Департамент освіти та науки Хмельницької міської ради.

4. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію з питань охорони здоров’я, соціальної політики, гуманітарних питань та розвитку громадянського суспільства, свободи слова та інформації.

 

Міський голова О.Симчишин

File link
Розмір: 221 КБ
Формат: pdf