Проекти рішень міської ради

Про створення центрів культури і дозвілля та затвердження їх статутів

 

Про створення центрів культури і дозвілля та затвердження їх статутів

 

Розглянувши пропозицію виконавчого комітету, відповідно до Закону України «Про культуру», керуючись Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», рішенням першої сесії Хмельницької міської ради №11 від 08.12.2020 р. «Про утворення старостинських округів», міська рада

ВИРІШИЛА:

1. Створити Центр культури і дозвілля села Копистин старостинського округу з центром в селі Копистин Хмельницької міської територіальної громади на базі Копистинського сільського будинку культури.

2. Створити Центр культури і дозвілля села  Масівці  старостинського округу з центром в селі Богданівці Хмельницької міської територіальної громади на базі Масівецького сільського будинку культури.

3. Створити Центр культури і дозвілля села Мацьківці старостинського округу з центром в селі Шаровечка Хмельницької міської територіальної громади на базі Мацьковецького будинку культури.

4. Створити Центр культури і дозвілля села  Олешин старостинського округу з центром в селі Олешин Хмельницької міської територіальної громади на базі Олешинського сільського клубу.

5. Створити Центр культури і дозвілля села  Пирогівці старостинського округу з центром в селі Пирогівці Хмельницької міської територіальної громади на базі Пироговецького сільського будинку культури.

6. Затвердити Статут Центру культури і дозвілля села Копистин старостинського округу з центром в селі Копистин Хмельницької міської територіальної громади, згідно з додатком 1.

7. Затвердити Статут Центру культури і дозвілля села  Масівці  старостинського округу з центром в селі Богданівці Хмельницької міської територіальної громади, згідно з додатком 2.

8. Затвердити Статут Центру культури і дозвілля села Мацьківці старостинського округу з центром в селі Шаровечка Хмельницької міської територіальної громади, згідно з додатком 3.

9. Затвердити Статут Центру культури і дозвілля села  Олешин старостинського округу з центром в селі Олешин Хмельницької міської територіальної громади, згідно з додатком 4.

10. Затвердити Статут Центру культури і дозвілля села  Пирогівці старостинського округу з центром в селі Пирогівці Хмельницької міської територіальної громади, згідно з додатком 5.

11. Доручити директорам центрів культури і дозвілля після призначення в установленому законом порядку здійснити організаційно-правові заходи з державної реєстрації закладу та Статуту.

12. Відповідальність за виконання рішення покласти на заступника міського голови М.Кривака та управління культури і туризму Хмельницької міської ради.

13. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію з питань охорони здоров’я, соціальної політики, гуманітарних питань та розвитку громадянського суспільства, свободи слова та інформації.

 

Міський голова О.СИМЧИШИН

File link
Розмір: 424 КБ
Формат: pdf
File link
Розмір: 426 КБ
Формат: pdf
File link
Розмір: 424 КБ
Формат: pdf
File link
Розмір: 415 КБ
Формат: pdf
File link
Розмір: 424 КБ
Формат: pdf