Проекти рішень міської ради

Про розірвання договору тимчасового безоплатного користування нежитловим приміщенням та втрату чинності рішення сесії Хмельницької міської ради

 

Про розірвання договору тимчасового безоплатного користування нежитловим приміщенням та втрату чинності рішення сесії Хмельницької міської ради

 

Розглянувши пропозицію виконавчого комітету, керуючись Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», рішенням двадцять восьмої сесії Хмельницької міської ради від 30.10.2013 року №11 «Про впорядкування управління об’єктами комунальної власності територіальної громади  міста  Хмельницького», міська рада

ВИРІШИЛА:

1. Розірвати за згодою сторін договір тимчасового безоплатного користування нежитлового приміщення загальною площею 27,4 кв.м по вул.Грушевського,88 у м.Хмельницькому, укладений з Хмельницькою обласною громадською організацією Подільський центр «Гендерна рада» від 15.02.2019 року.

2. Визнати таким, що втратило чинність рішення двадцять дев’ятої сесії Хмельницької міської ради від 13.02.2019 №19 «Про передачу в тимчасове безоплатне користування нежитлового приміщення міської комунальної власності по вул.Грушевського,88».

3. Управлінню комунального майна, яке діє від імені Хмельницької міської ради та балансоутримувачу приміщення укласти додаткову угоду про розірвання договору тимчасового безоплатного користування за згодою сторін згідно з чинним законодавством України.

4. Відповідальність за виконання рішення покласти на заступника міського голови А.Бондаренка та управління комунального майна.

5. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію з питань роботи житлово-комунального господарства, приватизації та використання майна територіальної громади міста.

 

Міський голова О.Симчишин