Рішення міської ради

Про розірвання договору тимчасового безоплатного користування нежитловим приміщенням та втрату чинності підпункту рішення сесії Хмельницької міської ради

 

 

ХМЕЛЬНИЦЬКА МІСЬКА РАДА


Рішення сорок другої сесії

№30 від 17.06.2020 р.

 

Про розірвання договору тимчасового безоплатного користування нежитловим приміщенням та втрату чинності підпункту рішення сесії Хмельницької міської ради

 

Розглянувши пропозицію виконавчого комітету, керуючись Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», рішенням двадцять восьмої сесії Хмельницької міської ради від 30.10.2013 №11 «Про впорядкування управління об’єктами комунальної власності територіальної громади міста Хмельницького», міська рада

ВИРІШИЛА:

1. Розірвати за згодою сторін договір тимчасового безоплатного користування нежитловим приміщенням загальною площею 195,9 кв.м по вул.Миколи Мазура,18/2 у м.Хмельницькому, укладений з громадською організацією «Хмельницька асоціація громадського здоров’я «Вікторія» 17.04.2018 року.

2. Визнати таким, що втратив чинність підпункт 1.2. рішення двадцять першої сесії Хмельницької міської ради від 11.04.2018 №37 «Про передачу в тимчасове безоплатне користування нежитлових приміщень міської комунальної власності».

3. Управлінню комунального майна, яке діє від імені Хмельницької міської ради та балансоутримувачу приміщення укласти додаткову угоду про розірвання договору тимчасового безоплатного користування за згодою сторін згідно з чинним законодавством України.

4. Відповідальність за виконання рішення покласти на заступника міського голови В.Гончарука та управління комунального майна.

5. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію з питань роботи житлово-комунального господарства, приватизації та використання майна територіальної громади міста.

 

Міський голова О.СИМЧИШИН