Проекти рішень міської ради

Про розірвання договору тимчасового безоплатного користування нежитловим приміщенням та втрату чинності підпункту рішення сесії Хмельницької міської ради

 

Про розірвання договору тимчасового безоплатного користування нежитловим приміщенням та втрату чинності підпункту рішення сесії Хмельницької міської ради

 

Розглянувши пропозицію виконавчого комітету, відповідно до Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, рішення двадцять восьмої сесії Хмельницької міської ради від 30.10.2013 року №11 “Про впорядкування управління об’єктами комунальної власності територіальної громади міста Хмельницького”, міська рада

ВИРІШИЛА:

1. Розірвати за згодою сторін договір тимчасового безоплатного користування нежитловим приміщенням загальною площею 40,5 кв.м по вул.Інститутській,20/2 у м.Хмельницькому, укладений з спеціалізованим ремонтно-будівельним підприємством «Хмельницькліфт» від 13.07.2017 року.

2. Вважати таким, що втратив чинність підпункт 1.5 пункту 1 рішення шістнадцятої сесії  Хмельницької міської ради від 12.07.2017  №26 “Про передачу в тимчасове безоплатне користування нежитлових приміщень міської комунальної власності та відмову у передачі в тимчасове безоплатне користування”.

3. Управлінню комунального майна, яке діє від імені Хмельницької міської ради та балансоутримувачу приміщення укласти додаткову угоду про розірвання договору тимчасового безоплатного користування за згодою сторін згідно з чинним законодавством України.

4. Відповідальність за виконання рішення покласти на заступника міського голови А.Бондаренка та управління комунального майна.

5. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію з питань роботи житлово-комунального господарства, приватизації та використання майна територіальної громади міста.

 

Міський голова О.Симчишин