Рішення міської ради

Про розірвання договору тимчасового безоплатного користування нежитлового приміщення та втрату чинності підпункту рішення сесії Хмельницької міської ради

 

 

УКРАЇНА
ХМЕЛЬНИЦЬКА МІСЬКА РАДА


Рішення вісімнадцятої сесії

№19 від 25.10.2017 р.

 

Про розірвання договору тимчасового безоплатного користування нежитлового приміщення та втрату чинності підпункту рішення сесії Хмельницької міської ради

 

Розглянувши пропозицію виконавчого комітету, відповідно до Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, рішення двадцять восьмої сесії Хмельницької міської ради від 30.10.2013 року №11 “Про впорядкування управління об’єктами комунальної власності територіальної громади міста Хмельницького”, міська рада

ВИРІШИЛА:

1. Розірвати за згодою сторін договір тимчасового безоплатного користування нежитловим приміщенням корисною площею 43,6 кв.м (загальною площею 59,0 кв.м) в будівлі по вул.Проскурівського підпілля,71 у м.Хмельницькому, укладений з громадською організацією “Батьківська ініціатива міста Хмельницького” від 06.06.2017 року.

2. Вважати таким, що втратив чинність підпункт 1.1 пункту 1 рішення п'ятнадцятої сесії Хмельницької міської ради від 31.05.2017 року №18 “Про передачу в тимчасове безоплатне користування нежитлових приміщень міської комунальної власності”.

3. Управлінню комунального майна, яке діє від імені Хмельницької міської ради та балансоутримувачу приміщення укласти додаткову угоду про розірвання договору тимчасового безоплатного користування за згодою сторін згідно з чинним законодавством України.

4. Відповідальність за виконання рішення покласти на заступника міського голови А.Бондаренка та управління комунального майна.

5. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію з питань роботи житлово-комунального господарства, приватизації та використання майна територіальної громади міста.

 

Міський голова О.Симчишин