Рішення міської ради

Про розгляд звернення громадянина Чумака Дмитра Віталійовича

 

 

ХМЕЛЬНИЦЬКА МІСЬКА РАДА


Рішення позачергової тридцять сьомої сесії

№7 від 06.02.2020 р.

 

Про розгляд звернення громадянина Чумака Дмитра Віталійовича

 

Розглянувши пропозицію постійної комісії з питань містобудування, земельних відносин та охорони навколишнього природного середовища, враховуючи витяг з протоколу засідання постійної комісії з питань містобудування, земельних відносин та охорони навколишнього природного середовища від 21.01.2020 №97, керуючись Земельним кодексом України, Законом України “Про місцеве самоврядування в Україні”, міська рада

ВИРІШИЛА:

1. Підтримати звернення громадянина Чумака Дмитра Віталійовича про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки громадянину Чумаку Дмитру Віталійовичу площею 1000 м2 по вул.Серпневій,10 для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) без погодження суміжних землекористувачів гр.Бабій Н.В. та гр.Римського А.В.

2. Відповідальність за виконання рішення покласти на заступника міського голови А.Бондаренка і управління земельних ресурсів та земельної реформи.

3. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію з питань містобудування, земельних відносин та охорони навколишнього природного середовища.

 

Міський голова О.СИМЧИШИН