Рішення міської ради

Про розгляд звернень ПАТ «Хмельницький цукровий завод»

 

 

УКРАЇНА
ХМЕЛЬНИЦЬКА МІСЬКА РАДА


Рішення тринадцятої сесії

№61 від 22.03.2017 р.

 

Про розгляд звернень ПАТ «Хмельницький цукровий завод»

 

28.09.2016 та 04.11.2016 на адресу Хмельницької міської ради надійшли звернення від ПАТ «Хмельницький цукровий завод» про надання дозволів на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) по вул.Заводській,59 площами 5,0477 га та 0,1718 га під виробничу базу.

Дані земельні ділянки перебувають в користуванні ПАТ «Хмельницький цукровий завод» на підставі державного акту на право постійного користування землею №00569 від 06.03.2001 року.

Крім того, ПАТ «Хмельницький цукровий завод» належать на праві постійного користування і інші земельні ділянки на підставі державних актів на право постійного користування землею №001908 від 01.07.1994 року та №00568 від 06.03.2001 року.

Однак, станом на 23.12.2016 року, за даними ДПІ у м.Хмельницькому, заборгованість по сплаті земельного податку ПАТ «Хмельницький цукровий завод» складає 2 286 805,37 грн.

В зв’язку з невиконанням своїх обов’язків щодо сплати земельного податку, ПАТ «Хмельницький цукровий завод» неодноразово надсилались листи з вимогою погашення заборгованості, проте станом на сьогоднішній день ситуація залишається без змін.

Крім того, частина майна ПАТ «Хмельницький цукровий завод» по вул.Заводській,59, згідно Державного реєстру речових прав на нерухоме майно, відчужена іншим особам.

Статтею 141 Земельного кодексу України передбачено підстави припинення права користування землею, зокрема: д) систематична несплата земельного податку або орендної плати; е) набуття іншою особою права власності на жилий будинок, будівлю або споруду, які розташовані на земельній ділянці.

Враховуючи вищевикладене, розглянувши звернення ПАТ «Хмельницький цукровий завод» та пропозицію постійної комісії з питань містобудування, земельних відносин та охорони навколишнього природного середовища, керуючись Земельним кодексом України, Законами України “Про місцеве самоврядування в Україні”, “Про оренду землі”, “Про землеустрій”, “Про Державний земельний кадастр”, міська рада

 

ВИРІШИЛА:

 

1. Відмовити ПАТ «Хмельницький цукровий завод» в наданні дозволів на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) по вул.Заводській,59 площами 5,0477 га та 0,1718 га під виробничу базу, що перебувають в користуванні ПАТ «Хмельницький цукровий завод» на підставі державного акту на право постійного користування землею №00569 від 06.03.2001.

2. Доручити юридичному відділу Хмельницької міської ради звернутися з відповідним позовом до суду щодо припинення права користування земельними ділянками що перебувають в користуванні ПАТ «Хмельницький цукровий завод» (попередня назва ВАТ «Хмельницький цукровий завод»).

3. Відповідальність за виконання рішення покласти на заступника міського голови А.Бондаренка і управління земельних ресурсів та земельної реформи.

4. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію з питань містобудування, земельних відносин та охорони навколишнього природного середовища.

 

Міський голова О.Симчишин