Рішення міської ради

Про розгляд пропозицій комісії з розгляду земельних спорів

 

 

ХМЕЛЬНИЦЬКА МІСЬКА РАДА


Рішення позачергової двадцять третьої сесії

№13 від 29.12.2022 р.

 

Про розгляд пропозицій комісії з розгляду земельних спорів

 

Розглянувши пропозиції постійної комісії з питань містобудування, земельних відносин та охорони навколишнього природного середовища, враховуючи протокол комісії з розгляду земельних спорів №2 від 15.09.2022 року, керуючись Земельним кодексом України, Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», рішенням другої сесії Хмельницької міської ради від 15.12.2010 року №21 «Про вирішення земельних спорів» зі змінами та доповненнями, міська рада

ВИРІШИЛА:

1. Підтримати пропозицію комісії з розгляду земельних спорів, відмову Крисіної Ніни Степанівни, Крисіна Ігоря Івановича, Крисіна Володимира Івановича від погодження меж земельної ділянки площею 224 кв.м. для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель та споруд (присадибна ділянка) Рябій Ніні Іванівні визнати безпідставною та розглядати технічну документацію із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) по вул.Вінницькій,47/1 у м.Хмельницькому без їх погодження.

2. Підтримати пропозицію комісії з розгляду земельних спорів, відмову Демецького Валерія Івановича від погодження меж земельної ділянки площею 481 кв.м. для будівництва і обслуговування жилого буднику, господарських будівель та споруд (присадибна ділянка) Храпачу Андрію Віталійовичу, Футомському Володимиру Станіславовичу визнати безпідставною та розглядати технічну документацію із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) по вул.Лановій,21/1 у м.Хмельницькому без його погодження.

3. Підтримати пропозицію комісії з розгляду земельних спорів, відмову Балацької Вікторії Володимирівни, Яворської Станіслави Йосипівни від погодження меж земельної ділянки площею 1000 кв.м. для будівництва і обслуговування жилого буднику, господарських будівель та споруд (присадибна ділянка) Гринчук Зінаїді Федорівні визнати безпідставною та розглядати технічну документацію із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) по вул.Качинського,15 у м.Хмельницькому без їх погодження.

4. Підтримати пропозицію комісії з розгляду земельних спорів, відмову Рибальченко Раїси Василівни від погодження меж земельної ділянки площею 600 кв.м. для будівництва і обслуговування жилого буднику, господарських будівель та споруд (присадибна ділянка) Комаринцю Геннадію Андрійовичу визнати безпідставною та розглядати технічну документацію із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) по вул.Гоголя,19 у м.Хмельницькому без її погодження.

5. Підтримати пропозицію комісії з розгляду земельних спорів, відмову Шлапак Надії Сергіївни від погодження меж земельної ділянки площею 594 кв.м. для будівництва і обслуговування жилого буднику, господарських будівель та споруд (присадибна ділянка) Полянчук Людмилі Василівні визнати безпідставною та розглядати технічну документацію із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) по прв.П'ятисотенниць,2 у м.Хмельницькому без її погодження.

6. Підтримати пропозицію комісії з розгляду земельних спорів, відмову Фунікової Юлії Володимирівни та Галган Людмили Станіславівни від погодження меж земельної ділянки площею 260 кв.м., кадастровий номер 681010000:03:005:0510 для ведення особистого селянського господарства Михалець Аделіні Володимирівні визнати безпідставною та розглядати технічну документацію із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) кадастровий номер 681010000:03:005:0510 по вул.Лісовій,2 в м.Хмельницькому без їх погодження.

7. Підтримати пропозицію комісії з розгляду земельних спорів, відмову Повшедної Тетяни Юріївни від погодження меж земельної ділянки площею 1800 кв.м. для будівництва і обслуговування жилого буднику, господарських будівель та споруд (присадибна ділянка) по вул.Соборній,173 в с.Копистин Хмельницького р-ну Хмельницької області Ловчій Галині Миколаївні визнати обґрунтованою у зв’язку із накладенням запроектованої земельної ділянки на земельну ділянку з кадастровим номером 6825083300:01:003:0033. Рекомендувати Ловчій Г.М. вирішувати питання погодження меж з суміжним землекористувачем шляхом переговорів, а при не досягненні згоди – вирішувати спір в судовому порядку.

8. Підтримати пропозицію комісії з розгляду земельних спорів, відмову Фунікової Юлії Володимирівни та Галган Людмили Станіславівни від погодження меж земельної ділянки площею 179 кв.м., кадастровий номер 681010000:03:005:0509 для ведення особистого селянського господарства Михалець Аделіні Володимирівні визнати безпідставною та розглядати технічну документацію із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) кадастровий номер 681010000:03:005:0509 по вул.Лісовій,2 в м.Хмельницькому без їх погодження.

9. Підтримати пропозицію комісії з розгляду земельних спорів, відмову Білик Галини Василівни та Грицькової Людмили Михайлівни від погодження меж земельної ділянки площею 2450 кв.м. для ведення особистого селянського господарства Вініцькій Ніні Йосипівні визнати безпідставною та розглядати документацію із землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства в с.Івашківці Хмельницького району Хмельницької області без їх погодження.

10. Підтримати пропозицію комісії з розгляду земельних спорів, відмову Цімарної Тетяни Мілентіївни від погодження меж земельної ділянки площею 508 кв.м. для будівництва і обслуговування жилого буднику, господарських будівель та споруд (присадибна ділянка) Самеляк Марині В’ячеславівні визнати безпідставною та розглядати технічну документацію із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) по вул.Бажана,11 в м.Хмельницькому без її погодження.

11. Відповідальність за виконання рішення покласти на заступника міського голови М.Ваврищука і управління земельних ресурсів.

12. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію з питань містобудування, земельних відносин та охорони навколишнього природного середовища.

 

Міський голова О.СИМЧИШИН