Рішення міської ради

Про розгляд пропозицій комісії з розгляду земельних спорів

 

 

ХМЕЛЬНИЦЬКА МІСЬКА РАДА


Рішення четвертої сесії

№50 від 17.02.2021 р.

 

Про розгляд пропозицій комісії з розгляду земельних спорів

 

Розглянувши пропозиції постійної комісії з питань містобудування, земельних відносин та охорони навколишнього природного середовища, враховуючи протокол комісії з розгляду земельних спорів №2 від 08.07.2020 року, керуючись Земельним кодексом України, Законом України “Про місцеве самоврядування в Україні”, рішенням другої сесії Хмельницької міської ради від 15.12.2010 року №21 «Про вирішення земельних спорів» зі змінами та доповненнями, міська рада

ВИРІШИЛА:

1. Підтримати пропозицію комісії з розгляду земельних спорів, відмову Лозінської В. від погодження меж земельної ділянки площею 327 кв.м. для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель та споруд (присадибна ділянка), визнати безпідставною та розглядати документацію із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки по вул.Київській,100/1, без її погодження.

2. Підтримати пропозицію комісії з розгляду земельних спорів, відмову Гнатюк Т.О. від погодження меж земельної ділянки для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель та споруд (присадибна ділянка) по вул.Короленка,66 визнати обгрунтованою. Рекомендовано Гнатюк Т. при недосягненні згоди з суміжним землекористувачем Ткачуком Є. щодо погодження меж – спір вирішувати в судовому порядку.

3. Підтримати пропозицію комісії з розгляду земельних спорів, відмову Гнатюк Т.О. від погодження меж земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства по вул.Короленка,66 визнати обгрунтованою. Рекомендувати Гнатюк Т. при недосягненні згоди з суміжним землекористувачем Ткачуком Є. щодо погодження меж – спір вирішувати в судовому порядку.

4. Відповідальність за виконання рішення покласти на заступника міського голови М.Ваврищука і управління земельних ресурсів та земельної реформи.

5. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію з питань містобудування, земельних відносин та охорони навколишнього природного середовища.

 

Міський голова О.СИМЧИШИН