Рішення міської ради

Про розгляд пропозицій комісії з розгляду земельних спорів

 

 

ХМЕЛЬНИЦЬКА МІСЬКА РАДА


Рішення сорок другої сесії

№60 від 17.06.2020 р.

 

Про розгляд пропозицій комісії з розгляду земельних спорів

 

Розглянувши пропозиції постійної комісії з питань містобудування, земельних відносин та охорони навколишнього природного середовища, враховуючи протокол комісії з розгляду земельних спорів №1 від 30.01.2020 року, керуючись Земельним кодексом України, Законом України “Про місцеве самоврядування в Україні”, рішенням другої сесії Хмельницької міської ради від 15.12.2010 року №21 «Про вирішення земельних спорів» зі змінами та доповненнями, міська рада

ВИРІШИЛА:

1. Підтримати пропозицію комісії з розгляду земельних спорів, відмову Томусяка М.М., та Томусяк Г.С. від погодження меж земельної ділянки для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) по вул.Кошарського,29 визнати обґрунтованою.

2. Підтримати пропозицію комісії з розгляду земельних спорів, відмову Томусяка М.М., та Томусяк Г.С. від погодження меж земельної ділянки для ведення особистого селянського по вул.Кошарського,29 визнати обґрунтованою.

3. Підтримати пропозицію комісії з розгляду земельних спорів, відмови Гонтар Т.В. від погодження меж земельної ділянки площею 49 кв.м. для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель та споруд (присадибна ділянка), визнати безпідставною та розглядати документацію із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки по вул.Свободи,15, без її погодження.

4. Підтримати пропозицію комісії з розгляду земельних спорів, відмову Свинарчука В.С. від погодження меж земельної ділянки площею 70 кв.м. для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель та споруд (присадибна ділянка), визнати безпідставною та розглядати документацію із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки по вул.Пилипчука,24/1, без його погодження.

5. Відповідальність за виконання рішення покласти на заступника міського голови А.Бондаренка і управління земельних ресурсів та земельної реформи.

6. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію з питань містобудування, земельних відносин та охорони навколишнього природного середовища.

 

Міський голова О.СИМЧИШИН