Рішення міської ради

Про розгляд пропозицій комісії з розгляду земельних спорів

 

 

УКРАЇНА
ХМЕЛЬНИЦЬКА МІСЬКА РАДА


Рішення сімнадцятої сесії

№51 від 20.09.2017 р.

 

Про розгляд пропозицій комісії з розгляду земельних спорів

 

Розглянувши пропозиції постійної комісії з питань містобудування, земельних відносин та охорони навколишнього природного середовища, враховуючи протоколи комісії з розгляду земельних спорів №5 від 27.06.2017р. та №6 від 01.08.2017р., керуючись Земельним кодексом України, Законом України “Про місцеве самоврядування в Україні”, рішенням другої сесії Хмельницької міської ради від 15.12.2010 року №21 «Про вирішення земельних спорів» міська рада

ВИРІШИЛА:

1. Підтримати пропозицію комісії з розгляду земельних спорів, рекомендувати Главацькому А.В. та Главацькому В.В. вирішувати питання щодо надання можливості для влаштування проїзду до житлового будинку по вул.Профспілковій,4 шляхом укладення відповідної цивільно-правової угоди з власником земельної ділянки по прв.Підлісному,7/1 Романюк Г.П., а при відсутності згоди – вирішувати спір в судовому порядку.

2. Підтримати пропозицію комісії з розгляду земельних спорів, відмову Вельського Л.С. від погодження меж земельної ділянки для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) по вул.Завадського,10 – визнати обґрунтованою. Рекомендувати Буляк Е.А., Гуменій Р.П. та Разім В.П. при не досягненні згоди з суміжним землевласником щодо погодження меж – спір вирішувати в судовому порядку.

3. Відповідальність за виконання рішення покласти на заступника міського голови А.Бондаренка та управління земельних ресурсів та земельної реформи.

4. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію з питань містобудування, земельних відносин та охорони навколишнього природного середовища.

 

Міський голова О.Симчишин