Рішення міської ради

Про розгляд пропозицій комісії по земельним спорам

 

 

УКРАЇНА
ХМЕЛЬНИЦЬКА МІСЬКА РАДА


Рішення п’ятої сесії

№66 від 16.03.2016 р.

 

Про розгляд пропозицій комісії по земельним спорам

 

Розглянувши пропозиції постійної комісії з питань містобудування, земельних відносин та охорони навколишнього природного середовища, враховуючи протоколи комісії по земельним спорам №1 від 26.01.2016 року та №2 від 12.02.2016 року, керуючись Земельним кодексом України, Законом України “Про місцеве самоврядування в Україні”, рішенням другої сесії Хмельницької міської ради від 15.12.2010 року №21 «Про вирішення земельних спорів», міська рада

ВИРІШИЛА:

1. Підтримати пропозицію комісії по земельним спорам, відмову директора ПП «Система» Кисіля С.І. від погодження меж земельної ділянки по вул.Володимирській,83 визнати безпідставною та розглядати документацію із землеустрою Марчук Г.В., Боярчук І.Ю., Дубініна А.П. без його погодження.

2. Рекомендувати Управлінню Держгеокадастру у Хмельницькому районі Хмельницької області розглядати технічну документацію із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) по прв.Шостаковича,8 у м.Хмельницькому гр.Козубай З.М. без погодження гр.Доронської В.В. при умові незмінюваності конфігурації земельної ділянки та відповідності її промірів державному акту серії ІІІ-ХМ №021358 виданого Хмельницькою міською радою 15 листопада 1996 року, зареєстрованого в Книзі записів  державних актів на право приватної власності на землю за №06055.

3. Підтримати пропозицію комісії по земельним спорам, відмову Гайдашевської А.А. від погодження меж земельної ділянки по вул.Кам’янецькій,129/1 визнати безпідставною та розглядати документацію із землеустрою Соколової Г.А. без її погодження.

4. Відповідальність за виконання рішення покласти на заступника міського голови А.Бондаренка та управління земельних ресурсів та земельної реформи.

5. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію з питань містобудування, земельних відносин та охорони навколишнього природного середовища.

 

Міський голова О.Симчишин