Рішення міської ради

Про розгляд пропозицій комісії по земельним спорам

 

 

УКРАЇНА
ХМЕЛЬНИЦЬКА МІСЬКА РАДА


Рішення одинадцятої сесії

№52 від 25.01.2017 р.

 

Про розгляд пропозицій комісії по земельним спорам

 

Розглянувши пропозиції постійної комісії з питань містобудування, земельних відносин та охорони навколишнього природного середовища, враховуючи протоколи комісії по земельним спорам №11 від 15.11.2016 року та №12 від 23.12.2016 року, керуючись Земельним кодексом України, Законом України “Про місцеве самоврядування в Україні”, рішенням другої сесії Хмельницької міської ради від 15.12.2010 року №21 «Про вирішення земельних спорів» міська рада

ВИРІШИЛА:

1. Підтримати пропозицію комісії по земельним спорам, рекомендувати Лавренюк Т.А. вирішувати спір з Білою О.В. щодо права власності на земельну ділянку по вулиці Раєвського,38 у судовому порядку.

2. Підтримати пропозицію комісії по земельним спорам, відмову Варвус Л.І. від погодження меж земельної ділянки площею 0,1 га для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) по вулиці Стельмаха, 46 визнати безпідставною та розглядати документацію із землеустрою щодо передачі у власність земельної ділянки Заморському С.А. без її погодження.

3. Відповідальність за виконання рішення покласти на заступника міського голови А.Бондаренка та управління земельних ресурсів та земельної реформи.

4. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію з питань містобудування, земельних відносин та охорони навколишнього природного середовища.

 

Міський голова О.Симчишин