Рішення міської ради

Про розгляд пропозицій комісії по земельним спорам

 

 

УКРАЇНА
ХМЕЛЬНИЦЬКА МІСЬКА РАДА


Рішення шістадцятої сесії

№37 від 12.07.2017 р.

 

Про розгляд пропозицій комісії по земельним спорам

 

 

Розглянувши пропозиції постійної комісії з питань містобудування, земельних відносин та охорони навколишнього природного середовища, враховуючи протокол комісії по земельним спорам №4 від 05.05.2017 року, керуючись Земельним кодексом України, Законом України “Про місцеве самоврядування в Україні”, рішенням другої сесії Хмельницької міської ради від 15.12.2010 року №21 «Про вирішення земельних спорів» міська рада

ВИРІШИЛА:

1. Підтримати пропозицію комісії по земельним спорам, відмову Главацького А.В. та Главацького В.В. від погодження меж земельної ділянки для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) по прв.Підлісному, 1 визнати безпідставною та розглядати документацію із землеустрою щодо передачі у власність земельної ділянки Андреєву І.П. без їх погодження.

2. Відповідальність за виконання рішення покласти на заступника міського голови А.Бондаренка та управління земельних ресурсів та земельної реформи.

3. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію з питань містобудування, земельних відносин та охорони навколишнього природного середовища.

 

Міський голова О.Симчишин