Рішення міської ради

Про розгляд клопотання громадянина Яненка Романа Володимировича про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та надання земельної ділянки у власність площею 2.0000 га для ведення особистого селянського господарства за межами насе

 

ХМЕЛЬНИЦЬКА МІСЬКА РАДА


Рішення позачергової шостої сесії

№8 від 09.06.2021 р.

 

 

Про розгляд клопотання громадянина Яненка Романа Володимировича про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та надання земельної ділянки у власність площею 2.0000 га для ведення особистого селянського господарства за межами населеного пункту с. Масівці Хмельницький район Хмельницька область

 

До Хмельницької міської ради 01.04.2021 надійшло клопотання від громадянина Яненка Романа Володимировича про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та надання земельної ділянки у власність площею 2.0000 га для ведення особистого селянського господарства за межами населеного пункту с. Масівці Хмельницький район Хмельницька область.

Рішенням 45-ої сесії Масівецької сільської ради від 21.10.2020 р. № 36 був наданий дозвіл на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 2.0000 га для ведення особистого селянського господарства за межами населеного пункту с.Масівці Хмельницький район Хмельницька область.

Даний проект землеустрою не погоджений у відповідності до пункту б частини 2 ст. 198 Земельного кодексу Україна, яка визначає, що кадастрова зйомка включає погодження меж земельної ділянки з суміжними власниками та землекористувачами, оскільки на кадастровому плані зазначено, що суміжні земельні ділянки відносяться до земель державної власності, проте не конкретизовано їх користувачів, з якими необхідно погодити проект землеустрою.

Згідно кадастрового плану вся земельна ділянка зайнята багаторічними зеленими насадженнями. Виходячи з наведеного, земельна ділянка не може бути відведена у власність для ведення особистого селянського господарства, оскільки її фактичне використання не відповідає запропонованому виду використання. При обстеженні земельної ділянки, яку пропонується передати у власність, виявлено, що на ній росте велика кількість деревної та чагарникової рослинності, що підтверджується актом обстеження земельної ділянки від 26.05.2021 р.

Враховуючи вищевикладене за пропозицією постійної комісії з питань містобудування, земельних відносин та охорони навколишнього середовища, керуючись Земельним кодексом України, Законом України «Про Державний земельний кадастр», Законом України «Про землеустрій», Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», міська рада

ВИРІШИЛА:

1. Відмовити громадянину Яненку Роману Володимировичу у затвердженні проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 2.0000 га за межами с. Масівці Хмельницький район Хмельницька область та передачі її у власність для ведення особистого селянського господарства.

2. Відповідальність за виконання рішення покласти на заступника міського голови М.Ваврищука  і управління земельних ресурсів.

3. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію з питань містобудування, земельних відносин та охорони навколишнього природного середовища.

 

Міський голова  О. СИМЧИШИН