Рішення міської ради

Про розгляд клопотання гр. Каспрук О.П.

 

УКРАЇНА
ХМЕЛЬНИЦЬКА МІСЬКА РАДА


Рішення cьомої сесії

№50 від 15.06.2011 р.

 

 

Про розгляд клопотання гр. Каспрук О.П.

 

До Хмельницької міської ради надійшло звернення гр. Каспрук О.П. Під час розгляду вказаного звернення було встановлено, що земельна ділянка, яку просить передати у приватну власність гр. Каспрук О.П. включає в себе проїзд загального користування, який забезпечує проїзд до будинків №26/1 та №28/1 по вул. Пілотській, що підтверджується картографічними матеріалами м. Хмельницького 1962 та 1994 років. Відповідно до статті 83 Земельного кодексу України до земель комунальної власності, які не можуть передаватись у приватну власність, належать землі загального користування населених пунктів (майдани, вулиці, проїзди, шляхи, парки, сквери, бульвари, кладовища, місця знешкодження та утилізації відходів тощо).

Розглянувши звернення гр. Каспрук О.П., пропозицію постійної комісії міської ради з питань містобудування, земельних відносин та охорони навколишнього природного середовища та керуючись Земельним кодексом України, Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», міська рада

ВИРІШИЛА:

1. Відмовити гр. Каспрук Олені Петрівні, що проживає у м. Хмельницькому, по …, у наданні дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 0,0390 га (в тому числі проїзду загального користування) по прв. Панфілова, 3 для будівництва та обслуговування індивідуального житлового будинку, господарських будівель та споруд.

2. Відповідальність за виконання рішення покласти на заступника міського голови І.Прокопця та начальника управління земельних ресурсів та земельної реформи.

3. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію з питань містобудування, земельних відносин та охорони навколишнього природного середовища.

 

Міський голова  С. Мельник