Проекти рішень виконавчого комітету

Про розгляд електронної петиції «Щодо встановлення світлофору мікрорайон Ружична біля будинку побуту «Хмельничанка»

Про розгляд електронної петиції «Щодо встановлення світлофору мікрорайон Ружична біля будинку побуту «Хмельничанка»

 

До виконавчого комітету міської ради надійшла електронна петиція «Щодо встановлення світлофору мікрорайон Ружична біля будинку побуту «Хмельничанка», яка розглянута та вивчена управлінням житлово-комунального господарства Хмельницької міської ради.

Управлінням житлово-комунального господарства Хмельницької міської ради встановлено, що на теперішній час на вул. Кам’янецькій, в районі перехрестя з вул. Старицького (навпроти будинку побуту «Хмельничанка») улаштовано нерегульований пішохідний перехід. Зазначений перехід позначений дорожніми знаками 5.35.1,2 «Пішохідний перехід» на щитах з жовтим світлоповертальним тлом та внутрішнім підсвічуванням, а також дорожньою розміткою 1.14.3 («зебра» червоно-білого кольору) з використанням пластику. Для покращення безпеки дорожнього руху в темну пору доби над переходом встановлено 2 спеціальні світлодіодні світильники. Крім того, тут встановлено електронне табло, на якому висвітлюється швидкість руху проїжджаючих транспортних засобів. 

Водночас, за даними, отриманими в Хмельницькому відділі поліції ГУНП в Хмельницькій області, протягом останніх 7 років в районі цього пішохідному переході мали місце 9 дорожньо-транспортних пригод, внаслідок яких 10 особам завдано тілесні ушкодження. Серед травмованих – 3 пішоходи.

Ситуацію, що склалась, можна покращити за рахунок встановлення на зазначеному пішохідному переході світлофорного об’єкту із пішохідним визивним пристроєм.

На підставі вищевикладеного, враховуючи пропозицію управління житлово-комунального господарства,  відповідно до рішення  четвертої сесії міської ради від 27.01.2016 року № 6 «Про внесення змін до статуту територіальної громади міста Хмельницького та затвердження Порядку розгляду електронної петиції, адресованій Хмельницькій міській раді», керуючись Законом «Про місцеве самоврядування в Україні», Законом України «Про дорожній рух», виконавчий комітет міської ради

В И Р І Ш И В:

  1. Підтримати електронну петицію «Щодо встановлення світлофору мікрорайон Ружична біля будинку побуту «Хмельничанка».
  2. Управлінню житлово-комунального господарства (В. Новачок) при підготовці бюджету міста Хмельницького на 2021 рік надати пропозиції фінансовому управлінню (С. Ямчук) щодо фінансування розробки проєктно-кошторисної документації та проведення робіт із капітального ремонту – установлення світлофорного об’єкту із пішохідним визивним пристроєм на вул. Кам’янецькій, на пішохідному переході в районі перехрестя з вул. Старицького.
  3. Направити відповідь про результати розгляду електронної петиції автору електронної петиції.
  4. Оприлюднити інформацію про результати розгляду електронної петиції на офіційному сайті Хмельницької міської ради.
  5. Контроль за виконанням рішення покласти на заступника міського голови Нестерука А. М.

 

Міський голова  О. СИМЧИШИН