Рішення міської ради

Про рекомендації щодо встановлення камер відеоспостереження в об’єктах торгівлі м.Хмельницького, які здійснюють реалізацію алкогольних напоїв

 

 

УКРАЇНА
ХМЕЛЬНИЦЬКА МІСЬКА РАДА


Рішення сімнадцятої сесії

№27 від 20.09.2017 р.

 

Про рекомендації щодо встановлення камер відеоспостереження в об’єктах торгівлі м.Хмельницького, які здійснюють реалізацію алкогольних напоїв

 

Розглянувши пропозицію виконавчого комітету, протокольне доручення постійної комісії з питань планування, бюджету, фінансів та децентралізації, з метою забезпечення дотримання громадського порядку на території м.Хмельницького, профілактики та запобігання вчиненню злочинів та адміністративних правопорушень, керуючись Конституцією України, Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», міська рада

ВИРІШИЛА:

1. Рекомендувати суб’єктам господарської діяльності, які здійснюють реалізацію алкогольних напоїв в об’єктах торгівлі міста незалежно від форм власності:

1.1. Встановити камери відкритого або закритого відеоспостереження на вході до об’єкту торгівлі та в торговельному залі.

1.2. Забезпечити інформування відвідувачів об’єкту торгівлі та осіб, що потрапляють до зони видимості камер спостереження, про ведення відеоспостереження шляхом розміщення на видному місці спеціальних інформаційних повідомлень.

1.3. Забезпечити збереження відеозаписів, виходячи з можливостей відео- реєстратора, протягом терміну, який має становити не менше 10 діб.

1.4. Забезпечити безпосередній доступ до системи відеоспостереження при виникненні нестандартних, конфліктних ситуацій чи мотивованого звернення на вимогу контролюючих та правоохоронних органів для об’єктивного розгляду вище зазначених ситуацій.

2. Відповідальність за виконання рішення покласти на заступника міського  голови В.Гончарука, управління торгівлі.

3. Контроль за виконанням рішення покласти на комісію з питань соціально-економічного розвитку, інвестиційної політики та дерегуляції.

 

Міський голова О.Симчишин