Рішення міської ради

Про реалізацію Хмельницькою міською територіальною громадою права власності у багатоквартирному будинку

 

 

ХМЕЛЬНИЦЬКА МІСЬКА РАДА


Рішення позачергової вісімнадцятої сесії

№12 від 09.09.2022 р.

 

Про реалізацію Хмельницькою міською територіальною громадою права власності у багатоквартирному будинку

 

Розглянувши пропозицію виконавчого комітету Хмельницької міської ради, керуючись статтями 237, 244 Цивільного кодексу України, Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», Законом України «Про об’єднання співвласників багатоквартирного будинку», Законом України «Про особливості здійснення права власності у багатоквартирному будинку», міська рада

ВИРІШИЛА:

1. Уповноваження заступника директора департаменту інфраструктури міста - начальника управління житлової політики і майна Хмельницької міської ради Наталію Вітковську та головного спеціаліста відділу з експлуатації та ремонту житлового фонду управління житлової політики і майна Хмельницької міської ради Тетяну Виноградову, вчиняти від імені Хмельницької міської ради всі дії, передбачені Законом України «Про особливості здійснення права власності у багатоквартирному будинку» та Законом України «Про об’єднання співвласників багатоквартирного будинку», пов’язані з участю в зборах співвласників багатоквартирного будинку та установчих зборах, зборах об’єднання співвласників багатоквартирного будинку.

2. Доручити заступнику міського голови - директору департаменту інфраструктури міста Василю Новачку видавати від імені Хмельницької міської ради довіреності посадовим особам, визначеним пунктом 1 цього рішення, на вчинення всіх дій, пов’язаних з участю в зборах співвласників багатоквартирного будинку та установчих зборах об’єднання співвласників багатоквартирного будинку.

3. Управлінню житлової політики і майна Хмельницької міської ради здійснювати підготовку проєктів довіреностей із зазначенням повноважень, на які вона видається з подальшою передачею її на підпис заступнику міського голови - директору департаменту інфраструктури міста.

4. Відповідальність за виконання рішення покласти на заступника міського голови - директора департаменту інфраструктури міста В.Новачка.

5. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію з питань роботи житлово-комунального господарства, приватизації та використання майна територіальної громади.

 

Міський голова О.СИМЧИШИН