Проекти рішень виконавчого комітету
Про призначення Ящишина Віктора Антоновича помічником
![application/msword Іконка документу Microsoft Office](/modules/file/icons/x-office-document.png)
Про призначення Ящишина Віктора Антоновича помічником
Розглянувши заяву Агєєва Сергія Васильовича, враховуючи висновок опікунської ради, керуючись ст. 78 Цивільного кодексу України, Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», Правилами опіки та піклування, затвердженими наказом Державного комітету України у справах сім’ї та молоді, Міністерства охорони здоров’я України, Міністерства освіти України, Міністерства праці та соціальної політики України від 26 травня 1999 року № 34/166/131/88, виконавчий комітет міської ради
ВИРІШИВ:
1. Призначити Ящишина Віктора Антоновича помічником Агєєва Сергія Васильовича.
2. Контроль за виконанням рішення покласти на управління охорони здоров’я Хмельницької міської ради..
Міський голова О. Симчишин