Проекти рішень виконавчого комітету

Про призначення тимчасових перевізників на автобусні маршрути загального користування № 15 “Залізничний вокзал - Речовий ринок”, № 17 “Речовий ринок – ринок Дубове”, № 18 “Вул. Верейського - Ракове”, № 19 “Ракове - Озерна” та   № 47 “Перший Парковий - Кат

Про призначення тимчасових перевізників на автобусні маршрути загального користування № 15 “Залізничний вокзал - Речовий ринок”, № 17 “Речовий ринок – ринок Дубове”, № 18 “Вул. Верейського - Ракове”, № 19 “Ракове - Озерна” та   № 47 “Перший Парковий - Катіон”

 

Відповідно до рішення виконавчого комітету від 26.07.2018 року № 579 «Про призначення тимчасових перевізників на автобусні маршрути загального користування № 15 “Залізничний вокзал - Речовий ринок”, № 17 “Речовий ринок – ринок Дубове”,   № 18 “Вул. Верейського - Ракове”, № 19 “Ракове - Озерна” та   № 47 “Перший Парковий - Катіон”», товариство з обмеженою відповідальністю «Рембуд-транс» призначено тимчасовим автомобільним перевізником на автобусні маршрути загального користування № 18 “Вул. Верейського - Ракове”, № 19 “Ракове - Озерна” та                    № 47 “Перший Парковий - Катіон”, товариство з обмеженою відповідальністю «Хмельницьке таксі» призначено тимчасовим автомобільним перевізником на автобусний маршрут загального користування № 17 “Речовий ринок – ринок Дубове”, фізичних осіб-підприємців Вовка В.В. та Ямкового І.Г. на маршрут № 15 “Залізничний вокзал - Речовий ринок”.

На виконання вказаного рішення укладено тимчасові договори про організацію перевезення пасажирів на автобусних маршрутах загального користування в                  м. Хмельницькому терміном до 27.10.18 року.

Оскільки, згідно з рішенням виконавчого комітету від 27.09.2018 року № 785 «Про визначення об’єктів та проведення конкурсів з перевезення пасажирів на автобусних маршрутах загального користування в м. Хмельницькому», датою проведення конкурсів з перевезення пасажирів на автобусних маршрутах загального користування в м. Хмельницькому визначено 05 листопада 2018 року, є необхідність призначити тимчасових перевізників.

Враховуючи вищевикладене, розглянувши клопотання управління транспорту та зв’язку, звернення товариства з обмеженою відповідальністю «Хмельницьке таксі», товариства з обмеженою відповідальністю «Рембуд-транс», фізичних осіб-підприємців Вовка В.В. та Ямкового І.Г., керуючись Законами України “Про місцеве самоврядування в Україні” та “Про автомобільний транспорт”, виконавчий комітет міської ради

 

ВИРІШИВ:

 

1. Призначити товариство з обмеженою відповідальністю «Рембуд-транс» тимчасовим автомобільним перевізником на автобусних маршрутах загального користування:

№ 18 «вул. Верейського – Ракове»;

№ 19 «Ракове – Озерна»;

№ 47 «Перший Парковий – Катіон».

2. Призначити товариство з обмеженою відповідальністю «Хмельницьке таксі» тимчасовим автомобільним перевізником на автобусному маршруті загального користування № 17 “Речовий ринок - ринок Дубове”.

3. Призначити фізичну особу-підприємця Вовка Василя Володимировича тимчасовим автомобільним перевізником на автобусному маршруті загального користування № 15 “Залізничний вокзал - Речовий ринок” по графіку № 1 та фізичну особу-підприємця Ямкового Івана Григоровича тимчасовим автомобільним перевізником на автобусному маршруті загального користування № 15 “Залізничний вокзал - Речовий ринок” по графіку № 2.

4. Уповноважити заступника начальника управління транспорту та зв’язку       Шепурева С.В. від імені виконавчого комітету укласти з товариством з обмеженою відповідальністю «Хмельницьке таксі», товариством з обмеженою відповідальністю «Рембуд – транс», з фізичними особами – підприємцями  Вовком В.В. та Ямковим І.Г., тимчасові договори про організацію пере­ве­зення пасажирів на автобусних маршрутах загального користування в м. Хмельницькому, терміном на 1 (один) місяць.

5. Контроль за виконанням рішення покласти на управління транспорту та зв’язку та заступника міського голови А. Бондаренка.

             

                                                                                                                

Міський голова                                                                   О. Симчишин