Рішення міської ради

Про призначення персональних стипендій Хмельницької міської ради в галузі освіти для обдарованих дітей міста Хмельницького у 2017 році

 

 

УКРАЇНА
ХМЕЛЬНИЦЬКА МІСЬКА РАДА


Рішення шістадцятої сесії

№18 від 12.07.2017 р.

 

Про призначення персональних стипендій Хмельницької міської ради в галузі освіти для обдарованих дітей міста Хмельницького у 2017 році

 

Розглянувши пропозицію виконавчого комітету, відповідно до Положення про персональну стипендію Хмельницької міської ради в галузі освіти для обдарованих дітей міста Хмельницького, затвердженого рішенням тринадцятої сесії Хмельницької міської ради від 22.03.2017 року №20 та Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», міська рада

ВИРІШИЛА:

1. Призначити з 01.09.2017 року персональні стипендії Хмельницької міської ради в галузі освіти для обдарованих дітей міста Хмельницького згідно з додатком.

2. Відповідальність за виконання рішення покласти на заступника міського голови Г.Мельник та Департамент освіти та науки Хмельницької міської ради.

3. Контроль за виконанням рішення покласти на комісію з питань охорони здоров’я, соціальної політики, гуманітарних питань та розвитку громадянського суспільства, свободи слова та інформації.

 

Міський голова О.Симчишин

 

Додаток

до рішення сесії міської ради

від 12.07.2017р. №18

 

Список

обдарованих дітей міста Хмельницького, яким призначаються персональні стипендії Хмельницької міської ради в галузі освіти у 2017 році

 

1

Авсієвич Володимир Русланович

учень 8 класу гімназії №2 м.Хмельницького– ІІ місце у ІV етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з інформаційних технологій (2017 р.)

2

Балян Анна Алексанівна

учениця 11 класу Хмельницького навчально-виховного комплексу №4 – ІІІ місце у ІІІ етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України у секції «Психологія» (2017 р.)

3

Беляк Дарина Віталіївна

вихованка дитячо-юнацької спортивної школи Департаменту освіти та науки Хмельницької міської ради – три І-х місця, два ІІ-х місця та ІІІ місце на чемпіонатах України з велосипедного спорту (2016-2017 рр.)

4

Білоусова Дарина Юріївна

учениця 10 класу навчально-виховного комплексу №10 м.Хмельницького – ІІ місце у ІІІ етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України у секції «Правознавство» (2017 р.)

5

Дядюк Антон Віталійович

учень 8 класу Хмельницького колегіуму імені Володимира Козубняка – ІІІ місце у ІV етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з інформатики        (2017 р.)

6

Євдокимова Марія Володимирівна

вихованка дитячо-юнацької спортивної школи Департаменту освіти та науки Хмельницької міської ради – три І-х місця на Всеукраїнських зональних змаганнях «Стрімкі човни» з веслування на байдарках і каное, ІІІ місце на Всеукраїнських зональних змаганнях «Стрімкі човни» - фінал з веслування на байдарках і каное, ІІІ місце на Всеукраїнських змаганнях з веслування на байдарках і каное «Меморіал пам’яті МСМК С.З.Ліміновича» (2016-2017 р.)

7

Залевський Сергій Олександрович

учень 11 класу технологічного багатопрофільного ліцею з загальноосвітніми класами м.Хмельницького імені Артема Мазура – ІІІ місце у ІІІ етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України у секції «Економічна теорія та історія економічної думки» (2017 р.)

8

Іванішена Ганна Дмитрівна

учениця 10 класу технологічного багатопрофільного ліцею з загальноосвітніми класами м.Хмельницького імені Артема Мазура – ІІ місце у ІV етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з польської мови (2017 р.)

9

Калашник Анастасія Ярославівна

вихованка дитячо-юнацької спортивної школи Департаменту освіти та науки Хмельницької міської ради – два І-х місця, чотири ІІ-х місця на чемпіонатах України з велосипедного спорту (2016-2017 рр.)

10

Касьяр Валерія Андріївна

вихованка Зразкового Художнього колективу прес-клубу «Юний журналіст» Хмельницького палацу творчості дітей та юнацтва – І місце у Міжнародному фестивалі-конкурсі дитячо-юнацької журналістики «Прес-весна на Дніпрових схилах» (2016 р.)

11

Кевралетін Микита Андрійович

учень 11 класу технологічного багатопрофільного ліцею з загальноосвітніми класами м.Хмельницького імені Артема Мазура – ІІ місце у ІІІ етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України у секції «Історія України» (2017 р.); ІІІ місце у ІV етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з історії (2017 р.)

12

Лагно Анастасія Олексіївна

учениця 11 класу Хмельницької гімназії №1 – ІІІ місце у ІІІ етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України у секції «Англійська мова» (2017 р.)

13

Лазурко Вікторія Іванівна

вихованка дитячо-юнацької спортивної школи Департаменту освіти та науки Хмельницької міської ради – два І-х місця, три ІІ-х місця на чемпіонатах України з велосипедного спорту (2016-2017 рр.)

14

Мацеха Марина Сергіївна

вихованка гуртка витівників «Дивограй» Хмельницького палацу творчості дітей та юнацтва – І місце у Всеукраїнському фестивалі дитячих театральних колективів та майстрів художнього слова «Світ надії – Дивосвіт!» у номінації «Читці» (2016 р.); ІІ місце у Всеукраїнському фестивалі-конкурсі мистецтв для дітей та юнацтва «Різдвяні канікули» (2017 р.)

15

Мисан Анжеліка Віталіївна

учениця 11 класу гімназії №2 м.Хмельницького – ІІ місце у ІІІ етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України у секції «Мистецтвознавство» (2017 р.)

16

Олійник Ірина Олегівна

учениця 10 класу навчально-виховного комплексу №9 м.Хмельницького – ІІІ місце у Всеукраїнському біологічному форумі учнівської та студентської молоді «Дотик природи 2016» у категорії «Зоологія» (2016 р.)

17

Островський Захар Юрійович

учень 11 класу Хмельницької гімназії №1 – ІІ місце у ІІІ етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України у секції «експериментальна фізика» (2017 р.)

18

Підмурняк Олексій Олександрович

учень 11 класу Хмельницького ліцею №17  – ІІІ місце у ІІІ етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України у секції «Медицина» (2017 р.)

19

Рамський Ігор Андрійович

учень 9 класу Хмельницького ліцею №17 – ІІІ місце у ІV етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з інформатики (2017 р.)

20

Рожок Анастасія Василівна

вихованка гуртка «Народна художня творчість» Хмельницького палацу творчості дітей та юнацтва – І місце у всеукраїнському конкурсі військово-патріотичної творчості учнівської молоді «За нашу свободу» (2016 р.)

21

Собчинський Микола Костянтинович

учень 11 класу технологічного багатопрофільного ліцею з загальноосвітніми класами м.Хмельницького імені Артема Мазура – ІІІ місце у ІІІ етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України у секції «Хімія» (2017 р.); І місце у Всеукраїнському біологічному форумі учнівської та студентської молоді «Дотик природи 2016», категорія «Хімія і біохімія» (2016 р.)

22

Студенець Марина Русланівна

учениця 10 класу навчально-виховного комплексу №7 м.Хмельницького – ІІІ місце у ІІІ етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України у секції «Українська література» (2017 р.)

23

Телячий Вадим Юрійович

учень 11 класу Хмельницького ліцею №17 – І місце у ІІІ етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України у секції «Історичне краєзнавство» (2017 р.)

24

Шпичко Анастасія Валентинівна

учениця 11 класу гімназії №2 м.Хмельницького – ІІ місце у ІV етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з інформаційних технологій (2017 р.)

25

Янчук Дарина Дмитрівна

учениця 7 класу Хмельницької середньої загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №24 – ІІІ місце у Міжнародному конкурсі з української мови імені Петра Яцика (2017 р.)

 

Секретар міської ради М.Кривак

Директор Департаменту освіти та науки Р.Миколаїв