Рішення міської ради

Про призначення персональних премій Хмельницької міської ради для кращих педагогічних працівників дошкільних, загальноосвітніх та позашкільних навчальних закладів міста Хмельницького у 2017 році

 

 

УКРАЇНА
ХМЕЛЬНИЦЬКА МІСЬКА РАДА


Рішення шістадцятої сесії

№17 від 12.07.2017 р.

 

Про призначення персональних премій Хмельницької міської ради для кращих педагогічних працівників дошкільних, загальноосвітніх та позашкільних навчальних закладів міста Хмельницького у 2017 році

 

Розглянувши пропозицію виконавчого комітету, відповідно до Положення про персональні премії Хмельницької міської ради для кращих педагогічних працівників дошкільних, загальноосвітніх та позашкільних навчальних закладів міста Хмельницького, затвердженого рішенням тринадцятої сесії Хмельницької міської ради від 22.03.2017 року №22 та Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», міська рада

ВИРІШИЛА:

1. Призначити з 01.09.2017 року персональні премії Хмельницької міської ради для кращих педагогічних працівників дошкільних, загальноосвітніх та позашкільних навчальних закладів міста Хмельницького згідно з додатком.

2. Відповідальність за виконання рішення покласти на заступника міського голови Г.Мельник та Департамент освіти та науки хмельницької міської ради.

3. Контроль за виконанням рішення покласти на комісію з питань охорони здоров’я, соціальної політики, гуманітарних питань та розвитку громадянського суспільства, свободи слова та інформації.

 

Міський голова О.Симчишин

 

 

Додаток

до рішення сесії міської ради

від 12.07.2017р. №24

Список

педагогічних працівників міста Хмельницького, яким призначаються персональні премії Хмельницької міської ради у 2017 році

1

Атаманюк Наталія Василівна

вчитель початкових класів спеціалізованої середньої      загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №8 м.Хмельницького – за перемогу в VIIІ Міжнародному  фестивалі педагогічних інновацій у номінації «Інновації у навчально-виховному процесі в загальноосвітньому, дошкільному та позашкільному навчальних закладах» (2016 р.)

2

Валькова Ольга Володимирівна

керівник гуртка Хмельницького палацу творчості дітей та юнацтва – за підготовку переможців Всеукраїнського відкритого фестивалю дитячої та юнацької творчості, присвяченого Дню Землі, у номінації «Громадська думка» (ІІІ місце); ХІV Міжнародного фестивалю-конкурсу дитячо-юнацької журналістики «Прес-Весна на Дніпрових схилах» (І місце, 2016 р.)

3

Герасимчук Марина Сергіївна

музичний керівник дошкільного навчального закладу          №35 «Чебурашка» – за розробку посібника, що має гриф Міністерства освіти і науки України: Музично-оздоровчі мандрівки з дітьми п’ятого року життя: програма і методичні рекомендації / авт. кол.: С.В. Боднар та ін. – Тернопіль: Мандрівець, 2017

4

Гончарук Алла Дмитрівна

музичний керівник дошкільного навчального закладу №21 «Ластівка» – за розробку посібника, що має гриф Міністерства освіти і науки України: Музично-оздоровчі мандрівки з дітьми п’ятого року життя: програма і методичні рекомендації / авт. кол.: С.В. Боднар та ін. – Тернопіль: Мандрівець, 2017

5

Гуреєв Іван Юрійович

художній керівник Народного художнього колективу ансамблю танцю «Подолянчик» Хмельницького палацу творчості дітей та юнацтва – за підготовку переможців Всеукраїнського відкритого фестивалю-конкурсу дитячої та юнацької хореографії «Падіюн-Євро-Данс» (І, II, ІІІ місця, 2015-2016 рр.)

6

Довгопола Тамара Іванівна

заслужений тренер України з велосипедного спорту дитячо-юнацької спортивної школи Департаменту освіти та науки Хмельницької міської ради – за підготовку переможця чемпіонату України з велоспорту (І місце, чотири II-х місця, 2016-2017 рр.)

7

Казімірова Олена Іванівна

керівник Народного художнього колективу України театру пісні «Злагода» Хмельницького палацу творчості дітей та юнацтва – за підготовку переможців Всеукраїнського дитячо-юнацького фестивалю-конкурсу естрадної пісні «Різдвяна зіронька», Всеукраїнського дитячо-юнацького фестивалю-конкурсу юних вокалістів «Пісня над Бугом», Всеукраїнського дитячо-юнацького фестивалю мистецтв «Сурми звитяги» (ГРАН-ПРІ, два І-х місця, ІІ місце, чотири ІІІ-х місця, 2016-2017 рр.)

8

Кулакова Людмила Олександрівна

вчитель англійської мови Хмельницької спеціалізованої середньої загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №1 – за розробку посібника, що має гриф Міністерства освіти і науки України: Збірник тестових завдань для розвитку навичок читання і мовлення. 9-11 клас. Англійська мова / Л.О. Кулакова, Т.О. Безверхня. – Кам’янець-Подільський: Аксіома, 2015

9

Личко Наталія Анатоліївна

керівник Зразкового художнього колективу України ансамблю сучасного танцю «Step dance» Хмельницького палацу творчості дітей та юнацтва –  за підготовку переможців Всеукраїнського фестивалю хореографічного мистецтва «Магія танцю», Відкритого фестивалю-конкурсу сучасної хореографії «Супер денс» (два І-х місця, ІІ місце, 2016 р.)

10

Локазюк Зоя Дмитрівна

вчитель інформатики Хмельницького ліцею №17 – за підготовку учня-переможця ІV етапу Всеукраїнської  учнівської олімпіади з інформатики (ІІІ місце, 2017 р.)

11

Майстер Аркадій Олександрович

заслужений тренер України з веслування дитячо-юнацької спортивної школи Департаменту освіти та науки Хмельницької міської ради – за підготовку переможця чемпіонату України та Всеукраїнських змагань з веслування на байдарках і каное (два І-х місця, два ІII-х місця, 2016 р.)

12

Мамчур Наталія Олександрівна

тренер-викладач з велосипедного спорту дитячо-юнацької спортивної школи Департаменту освіти та науки Хмельницької міської ради – за підготовку переможця Відкритого весняного чемпіонату України з велоспорту (І, ІІ та ІІІ місця, 2017 р.)

13

Михайлів Тарас Володимирович

учитель історії Хмельницького технологічного багатопрофільного ліцею з загальноосвітніми  класами ім.Артема Мазура – за підготовку учнів-переможців ІІІ етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України та ІV етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади  з історії (ІІ, ІІІ місця, 2017 р.)

14

Міль Микола Сергійович

учитель фізики Хмельницької гімназії №1 імені Володимира Красицького – за підготовку учня-переможця ІІІ етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України (ІІ місце, 2017 р.)

15

Міщук Ірина Анатоліївна

вчитель польської мови Хмельницького технологічного багатопрофільного ліцею з загальноосвітніми класами ім.Артема Мазура – за підготовку учня-переможця ІV етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з польської мови (ІІ місце, 2017 р.)

16

Ніколайчук Юлія Олександрівна

практичний психолог Хмельницького навчально-виховного комплексу №4 – за підготовку учня-переможця ІІІ етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України (ІІІ місце, 2017 р.)

17

Новченкова Катерина Дмитрівна

вчитель хімії Хмельницького ліцею №17 – за розробку посібників, що мають гриф Міністерства освіти і науки України: Контрольні роботи з хімії. 7 клас / Г.М. Дубковецька, К.Д. Новченкова. – Тернопіль: Мандрівець, 2017; Контрольні роботи з хімії. 8 клас / Г.М. Дубковецька, К.Д. Новченкова. – Тернопіль: Мандрівець, 2016

18

Осатюк Наталія Антонівна

вчитель української мови та літератури гімназії №2 м.Хмельницького – за підготовку учня-переможця ІІІ етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України (ІІ місце, 2017 р.)

19

Паращук Наталія Аксеніфонівна

вчитель біології навчально-виховного комплексу №9          м.Хмельницького – за підготовку учня-переможця Всеукраїнського біологічного форуму учнівської та студентської молоді «Дотик природи – 2016» (ІІІ місце, 2016 р.)

20

Ремська Діна Сергіївна

керівник Народного художнього колективу України студії естрадного співу «Перлинки Поділля» Хмельницького палацу творчості дітей та юнацтва – за підготовку переможців Всеукраїнського дитячо-юнацького фестивалю-конкурсу естрадної пісні «Різдвяна зіронька», Всеукраїнського дитячо-юнацького фестивалю-конкурсу юних вокалістів «Пісня над Бугом», Всеукраїнського фестивалю-конкурсу дитячої та юнацької творчості «Урок казки» (два І-х місця, чотири II-х місця, три ІІІ-х місця, 2016 р.)

21

Рибак Тетяна Леонідівна

вчитель історії Хмельницького ліцею №17 – за підготовку учня-переможця ІІІ етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України (I місце, 2017 р.)

22

Рудніченко Інна Антонівна

вчитель англійської мови Хмельницької гімназії №1 імені Володимира Красицького – за підготовку учня-переможця ІІІ етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України (ІІІ місце, 2017 р.)

23

Рудь Наталія Миколаївна

керівник Зразкового художнього колективу України хору «Тоніка» Хмельницького палацу творчості дітей та юнацтва – за підготовку переможців Всеукраїнського дитячо-юнацького фестивалю мистецтв «Сурми звитяги», Всеукраїнського фестивалю-конкурсу юних вокалістів «Пісня над Бугом», Всеукраїнського фестивалю-конкурсу мистецтв для дітей та юнацтва «Різдвяні канікули» (два І-х місця, два ІІ-х місця, три ІІІ-х місця, 2015-2017 рр.)

24

Савчук Ольга Олегівна

музичний керівник дошкільного навчального закладу №43 «Горобинка» – за розробку посібника, що має гриф Міністерства освіти і науки України: Музично-оздоровчі мандрівки з дітьми п’ятого року життя: програма і методичні рекомендації / авт. кол.: С.В. Боднар та ін. – Тернопіль: Мандрівець, 2017

25

Сидорук Антоніна Василівна

вчитель музичного мистецтва Хмельницької середньої загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №22 імені Олега Ольжича – переможець обласного етапу Всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2017» у номінації «Музичне мистецтво» (ІІ місце, 2017 р.)

26

Собко Ольга Петрівна

вчитель української мови та літератури навчально-виховного комплексу №7 м.Хмельницького – за підготовку учня-переможця ІІІ етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України (ІІІ місце, 2017 р.)

27

Трофімченко Ірина Євгенівна

музичний керівник дошкільного навчального закладу №56 «Боровичок» – за розробку посібника, що має гриф Міністерства освіти і науки України: Музично-оздоровчі мандрівки з дітьми п’ятого року життя: програма і методичні рекомендації / авт. кол.: С.В. Боднар та ін. – Тернопіль: Мандрівець, 2017

28

Федорова Надія Дмитрівна

вчитель середньої загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів     №24 м.Хмельницького – за підготовку учня-переможця Міжнародного конкурсу з української мови ім.Петра Яцика (ІІІ місце, 2017 р.)

29

Філіпчук Любов Іванівна

керівник гуртка витівників «Дивограй» Хмельницького палацу творчості дітей та юнацтва – за підготовку переможців Відкритого фестивалю дитячих театральних колективів та майстрів художнього читання «Світ надії – «Дивосвіт» у номінації «Читці», Всеукраїнського фестивалю дитячих театральних колективів та майстрів художнього слова «Світ надії – «Дивосвіт» у номінації «Читці», Всеукраїнського фестивалю-конкурсу мистецтв для дітей та юнацтва «Різдвяні канікули» у номінації «Читці» (три I-х місця, II місце, три III-х місця, 2015-2017 рр.)

30

Хруленко Галина Володимирівна

вчитель правознавства навчально-виховного комплексу      №10 м.Хмельницького – за підготовку учня-переможця ІІІ етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України (ІІ місце, 2017 р.)

31

Шпилюк Алла Миколаївна

вчитель української мови та літератури Хмельницького ліцею №17 – за підготовку учня-переможця ІV етапу  Всеукраїнської  учнівської олімпіади з української мови та літератури, Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка (І, ІІІ місця, 2017 р.)

32

Чаплінська Олена Анатоліївна

музичний керівник дошкільного навчального закладу №21 «Ластівка» – за розробку посібника, що має гриф Міністерства освіти і науки України: Музично-оздоровчі мандрівки з дітьми п’ятого року життя: програма і методичні рекомендації / авт. кол.: С.В. Боднар та ін. – Тернопіль: Мандрівець, 2017

33

Юхимович Оксана Антонівна

вчитель економіки навчально-виховного комплексу №10 м.Хмельницького – за розробку посібників, що мають гриф Міністерства освіти і науки України: Фінансова абетка: зошит-посіб. з фінансової грамотності для 2 кл. загальноосвіт. навч. закл. / Т.Г. Гільберг, О.А. Юхимович. – Київ : Генеза, 2017; Фінансова арифметика: зошит-посіб. з фінансової грамотності для 3 кл. загальноосвіт. навч. закл. / Т.Г. Гільберг, О.А. Юхимович. – Київ: Генеза, 2017; Фінансова поведінка: зошит-посіб. з фінансової грамотності для 4 кл. загальноосвіт. навч. закл. / Т.Г. Гільберг, О.А. Юхимович. – Київ: Генеза, 2017

34

Юхимчук Тетяна Іванівна

вчитель економіки Хмельницького технологічного багатопрофільного ліцею з загальноосвітніми класами ім.Артема Мазура – за підготовку учня-переможця ІІІ етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України (ІІІ місце, 2017 р.)

 

Секретар міської ради М.Кривак

Директор Департаменту освіти та науки Р.Миколаїв