Рішення міської ради

Про приєднання Хмельницької міської ради та її виконавчих органів до Міжнародної Хартії відкритих даних

 

 

УКРАЇНА
ХМЕЛЬНИЦЬКА МІСЬКА РАДА


Рішення двадцять сьомої сесії

№73 від 14.12.2018 р.

 

Про приєднання Хмельницької міської ради та її виконавчих органів до Міжнародної Хартії відкритих даних

 

Розглянувши пропозицію комісії з питань охорони здоров’я, соціальної політики, гуманітарних питань та розвитку громадянського суспільства, свободи слова та інформації, та керуючись Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», міська рада

ВИРІШИЛА:

1. Приєднатись до Міжнародної Хартії відкритих даних

2. Доручити Хмельницькому міському комунальному підприємству «Хмельницькінфоцентр» (Матвійчук С.В.):

2.1. забезпечити в установленому порядку подання заяви про приєднання Хмельницької міської ради та її виконавчих органів до Міжнародної Хартії відкритих даних;

2.2. здійснити підготовку проекту плану дій Хмельницької міської ради та її виконавчих органів з реалізації принципів Міжнародної Хартії відкритих даних до 20 грудня 2018 року.

3. Робочій групі з впровадження системи відкритих даних міста Хмельницького, яка створена розпорядженням міського голови №214-р від 21.08.2017р., забезпечити координацію діяльності та контроль з реалізації принципів Міжнародної Хартії відкритих даних.

4. Відповідальність за виконання рішення покласти на керуючого справами виконавчого комітету Сабій Ю.С.

5. Контроль за виконанням рішення покласти на комісію з питань охорони здоров’я, соціальної політики, гуманітарних питань та розвитку громадянського суспільства, свободи слова та інформації.

 

Міський голова О.Симчишин