Проекти рішень міської ради

Про приватизацію об’єкта малої приватизації – нежитлової будівлі на вул.Водопровідній,48/1

 

Про приватизацію об’єкта малої приватизації – нежитлової будівлі на вул.Водопровідній,48/1

 

Розглянувши пропозиції виконавчого комітету, відповідно до законів України “Про приватизацію державного і комунального майна”, “Про місцеве самоврядування в Україні”, Порядку проведення електронних аукціонів для продажу об’єктів малої приватизації та визначення додаткових умов продажу, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 10.05.2018 року №432 (із змінами), рішення одинадцятої сесії Хмельницької міської ради від 25.01.2017 року №13 “Про затвердження переліку об’єктів міської комунальної власності, що підлягають приватизації шляхом продажу на аукціоні” (із змінами), міська рада

ВИРІШИЛА:

1. Приватизувати об’єкт малої приватизації – нежитлову будівлю загальною площею 316,1 кв.м на вул.Водопровідній,48/1 в м.Хмельницькому, що перебуває на балансі міського комунального підприємства “Хмельницьктеплокомуненерго”, код за ЄДРПОУ 03356571, шляхом продажу на аукціоні без умов.

2. Управлінню комунального майна встановити загальну кількість кроків, на які знижується стартова ціна зазначеного об’єкта приватизації на аукціоні за методом покрокового зниження стартової ціни та подальшого подання цінових пропозицій – 5 кроків.

3. Визнати такими, що втратили чинність, накази управління комунального майна  щодо приватизації, з питань підготовки та організації продажу об’єкта малої приватизації – нежитлової будівлі загальною площею 316,1 кв.м на вул.Водопровідній,48/1 в м.Хмельницькому.

4. Відповідальність за виконання рішення покласти на заступника міського голови А.Бондаренка  та  управління комунального майна.

5. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію з питань роботи житлово-комунального господарства, приватизації та використання майна територіальної громади міста.

 

Міський голова О.Симчишин