Рішення міської ради

Про приватизацію об’єкта малої приватизації – нежитлової будівлі гаражів, майстерень на вул.Подільській,10/1А

 

 

УКРАЇНА
ХМЕЛЬНИЦЬКА МІСЬКА РАДА


Рішення двадцять п’ятої сесії

№30 від 10.10.2018 р.

 

Про приватизацію об’єкта малої приватизації – нежитлової будівлі гаражів, майстерень на вул.Подільській,10/1А

 

Розглянувши пропозиції виконавчого комітету, відповідно до законів України “Про приватизацію державного і комунального майна”, “Про місцеве самоврядування в Україні”, Порядку проведення електронних аукціонів для продажу об’єктів малої приватизації та визначення додаткових умов продажу, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 10.05.2018 року №432 (із змінами), рішення двадцятої сесії Хмельницької міської ради від 31.01.2018 року №15 “Про затвердження переліку об’єктів міської комунальної власності, що підлягають приватизації шляхом продажу на аукціоні”, міська рада

ВИРІШИЛА:

1. Приватизувати об’єкт малої приватизації – нежитлову будівлю гаражів, майстерень загальною площею 316,7 кв.м на вул.Подільській,10/1А в м.Хмельницькому, що перебуває на балансі управління молоді та спорту Хмельницької міської ради, код за ЄДРПОУ 22771264, шляхом продажу на аукціоні з умовами.

2. Управлінню комунального майна встановити загальну кількість кроків, на які знижується стартова ціна зазначеного об’єкта приватизації на аукціоні за методом покрокового зниження стартової ціни та подальшого подання цінових пропозицій – 5 кроків.

3. Визнати такими, що втратили чинність, накази управління комунального майна щодо приватизації, з питань підготовки до продажу об’єкта малої приватизації – нежитлової будівлі гаражів, майстерень загальною площею 316,7 кв.м на вул.Подільській,10/1А в м.Хмельницькому.

4. Відповідальність за виконання рішення покласти на заступника міського голови А.Бондаренка та управління комунального майна.

5. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію з питань роботи житлово-комунального господарства, приватизації та використання майна територіальної громади міста.

 

Міський голова О.Симчишин