Проекти рішень міської ради

Про приватизацію об’єкта малої приватизації – нежитлового приміщення на вул.Львівське шосе,14 та внесення змін до рішень сесій міської ради

 

Про приватизацію об’єкта малої приватизації – нежитлового приміщення на вул.Львівське шосе,14 та внесення змін до рішень сесій міської ради

 

Розглянувши пропозиції виконавчого комітету, відповідно до законів України “Про приватизацію державного і комунального майна”, “Про місцеве самоврядування в Україні”, Порядку проведення електронних аукціонів для продажу об’єктів малої приватизації та визначення додаткових умов продажу, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 10.05.2018 року №432 (із змінами), рішення двадцятої сесії Хмельницької міської ради від 31.01.2018 року №15 “Про затвердження переліку об’єктів міської комунальної власності, що підлягають приватизації шляхом продажу на аукціоні” (із змінами), міська рада

ВИРІШИЛА:

1. Приватизувати об’єкт малої приватизації – нежитлове приміщення загальною площею 12,7 кв.м на вул.Львівське шосе,14 в м.Хмельницькому, що перебуває на балансі міського комунального підприємства по утриманню нежитлових приміщень комунальної власності, код за ЄДРПОУ 30579655, шляхом продажу на аукціоні з умовами.

2. Управлінню комунального майна встановити загальну кількість кроків, на які знижується стартова ціна зазначеного об’єкта приватизації на аукціоні за методом покрокового зниження стартової ціни та подальшого подання цінових пропозицій – 5 кроків.

3. Визнати такими, що втратили чинність, накази управління комунального майна щодо приватизації, з питань підготовки до продажу зазначеного об’єкта малої приватизації.

4. Внести зміни до рішення двадцятої сесії Хмельницької міської ради від 31.01.2018 №15 “Про затвердження переліку об’єктів міської комунальної власності, що підлягають приватизації шляхом продажу на аукціоні” та рішення двадцять п’ятої сесії Хмельницької міської ради від 10.10.2018 №29 “Про внесення змін до рішень сесій міської ради”, змінивши в додатках до рішень вираз “Львівське шосе,14” на вираз “вул.Львівське шосе,14”.

5. Відповідальність за виконання рішення покласти на заступника міського голови А.Бондаренка та управління комунального майна.

6. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію з питань роботи житлово-комунального господарства, приватизації та використання майна територіальної громади міста.

 

Міський голова О.Симчишин