Проекти рішень міської ради

Про приватизацію об’єкта малої приватизації – нежитлового приміщення на вул.Кам’янецькій,82

 

Про приватизацію об’єкта малої приватизації – нежитлового приміщення  на вул.Кам’янецькій,82

 

Розглянувши пропозиції виконавчого комітету, відповідно до законів України “Про приватизацію державного і комунального майна”, “Про місцеве самоврядування в Україні”, Порядку проведення електронних аукціонів для продажу об’єктів малої приватизації та визначення додаткових умов продажу, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 10.05.2018 року №432 (із змінами), рішення двадцятої сесії Хмельницької міської ради від 31.01.2018 року №15 “Про затвердження переліку об’єктів міської комунальної власності, що підлягають приватизації шляхом продажу на аукціоні” (із змінами), міська рада

ВИРІШИЛА:

1. Приватизувати об’єкт малої приватизації – нежитлове приміщення загальною площею 61,5 кв.м на вул.Кам’янецькій,82 в м.Хмельницькому, що перебуває на балансі міського комунального підприємства по утриманню нежитлових приміщень комунальної власності, код за ЄДРПОУ 30579655, шляхом продажу на аукціоні без умов.

2. Загальна кількість кроків, на які знижується стартова ціна зазначеного об’єкта приватизації на аукціоні за методом покрокового зниження стартової ціни та подальшого подання цінових пропозицій, яка має бути встановлена управлінням комунального майна як органом приватизації, становить 5 кроків.

3. Відповідальність за виконання рішення покласти на заступника міського голови А.Бондаренка та управління комунального майна.

4. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію з питань роботи житлово-комунального господарства, приватизації та використання майна територіальної громади міста.

 

Міський голова О.Симчишин