Проекти рішень міської ради

Про присвоєння звання «Почесний громадянин Хмельницької міської територіальної громади»

 

Про присвоєння звання «Почесний громадянин Хмельницької міської територіальної громади»

 

Розглянувши пропозицію міського голови О.Симчишина щодо присвоєння звання «Почесний громадянин Хмельницької міської територіальної громади» особам, які загинули та померли від поранень, отриманих під час захисту державного суверенітету та територіальної цілісності України в період військової агресії російської федерації проти України:

1. Військовослужбовцю 128-ої окремої гірсько-штурмової Закарпатської бригади — з'єднання гірської піхоти Сухопутних військ Збройних сил України, солдату Фарині Олександру Олександровичу.

2. Військовослужбовцю 8-го окремого полку спеціального призначення Збройних сил України, старшому солдату Мрачковському Уберту Валерійовичу.

3. Військовослужбовцю 8-го окремого полку спеціального призначення Збройних сил України, солдату Кравчуку Назару Ігоровичу.

4. Військовослужбовцю Головного управління розвідки Міністерства оборони України, підполковнику Будзіховському Євгенію Вікторовичу.

5. Військовослужбовцю 87-го окремого аеромобільного батальйону Збройних сил України, старшому солдату Цвітуну Дмитру Володимировичу.

6. Військовослужбовцю бази зберігання боєприпасів Збройних сил України, сержанту Буяру Анатолій Людвиговичу.

7. Військовослужбовцю 87-го окремого аеромобільного батальйону Збройних сил України, солдату Драчу Ігорю Валерійовичу.

8. Військовослужбовцю 19-ої окремої ракетної бригади «Свята Варвара» Збройних сил України, майору Вівдичу Сергію Олександровичу.

9. Військовослужбовцю 10-ої морської авіаційної бригади імені Героя України полковника Ігоря Бедзая Військово-Морських сил Збройних сил України, лейтенанту Положаю Вадиму Сергійовичу.

10. Військовослужбовцю 59-ої окремої мотопіхотної бригади імені Якова Гандзюка Збройних сил України, майору Іліницькому Олександру Володимировичу.

11. Військовослужбовцю 30-ої окремої механізованої бригади імені князя Костянтина Острозького Сухопутних військ Збройних сил України, солдату Могилевському Олексію Миколайовичу.

12. Військовослужбовцю 142-го навчального центру сил спеціальних операцій Збройних сил України, капітану Вечірку Максиму Ігоровичу.

13. Військовослужбовцю 109-го окремого гірсько-штурмового батальйону 10-ої окремої гірсько-штурмової бригади Збройних сил України, солдату Танащуку Борису Семеновичу.

14. Військовослужбовцю 19-ої окремої ракетної бригади «Свята Варвара» Збройних сил України, підполковнику Васильєву Дмитру Миколайовичу.

15. Військовослужбовцю 19-ої окремої ракетної бригади «Свята Варвара» Збройних сил України, солдату Мельнику Сергію Сергійовичу.

16. Військовослужбовцю 2572-ої центральної артилерійської бази озброєння Збройних сил України, майору Шевчуку Юрію Валерійовичу.

17. Військовослужбовцю 355-го навчального механізованого полку Збройних сил України, підполковнику Мельнику Олегу Володимировичу.

18. Військовослужбовцю 3-ої окремої танкової Залізної бригади Збройних сил України, підполковнику Назаренку Анатолію Петровичу.

19. Військовослужбовцю14-ої окремої механізованої бригади імені князя Романа Великого Збройних сил України, старшому солдату Кайгородову Віталію Сергійовичу.

20. Військовослужбовцю 3-ої окремої танкової Залізної бригади Збройних сил України, прапорщику Садомському Едуарду Леонідовичу.

21. Військовослужбовцю 79-ої окремої десантно-штурмової бригади Збройних сил України, старшому солдату Цвєткову Юрію Геннадійовичу.

22. Військовослужбовцю 456-ої бригади транспортної авіації імені Дмитра Майбороди Повітряних сил Збройних сил України, солдату Самофалову Олександру Володимировичу.

23. Військовослужбовцю 184-го навчального центру Національної академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного Збройних сил України, солдату Герезі Дмитру Володимировичу.

24. Військовослужбовцю 8-го окремого полку спеціального призначення Збройних сил України, сержанту Мукомелі Роману Ігоровичу.

25. Військовослужбовцю 8-го окремого полку спеціального призначення Збройних сил України, старшому солдату Садовському Денису Володимировичу.

26. Поліцейському Національної поліції України Внутрішніх Справ України, капітану Чабаху Юрію Олександровичу.

27. Військовослужбовцю 128-ої окремої гірсько-штурмової Закарпатської бригади — з'єднання гірської піхоти Сухопутних військ Збройних сил України , старшому солдату Якимчуку Вадиму Борисовичу.

28. Військовослужбовцю 24-ої окремої механізованої бригади імені короля Данила Збройних сил України, солдату Ковбасюку Андрію Леонідовичу.

29. Військовослужбовцю 106-ої окремої бригади територіальної оборони Збройних сил України, старшому сержанту Костюченку Юрію Георгійовичу.

30. Військовослужбовцю 106-ої окремої бригади територіальної оборони Збройних сил України, солдату Поліщуку Віталію Васильовичу.

31. Військовослужбовцю міжвидового центру підготовки підрозділів ракетних військ і артилерії Збройних сил України, капітану Лопатіну Олексію Володимировичу.

32. Військовослужбовцю 456-ої бригади транспортної авіації імені Дмитра Майбороди Повітряних сил Збройних сил України, старшому лейтенанту Штифлюку Олегу Степановичу.

33. Військовослужбовцю 106-ої окремої бригади територіальної оборони Збройних сил України, солдату Кузю Ігорю Петровичу.

34. Військовослужбовцю 1-ої окремої танкової Сіверської бригади Збройних сил України, сержанту Глєбічеву Миколі Валерійовичу.

35. Військовослужбовцю 8-го окремого полку спеціального призначення Збройних сил України, капітану Дмитришену Вадиму Анатолійовичу.

36. Військовослужбовцю Луганського прикордонного загону ім. Героя України полковника Євгенія Пікуса Державної прикордонної служби України, майстер-сержанту Сербієнку Олександру Олександровичу.

37. Військовослужбовцю 14-ої окремої механізованої бригади імені князя Романа Великого Збройних сил України, старшому сержанту Гарадчуку Олександру Володимировичу.

38. Військовослужбовцю прикордонної служби другої категорії у Луганському прикордонному загоні, солдату Тацькому Сергій Володимировичу.

39. Військовослужбовцю 106-ої окремої бригади територіальної оборони Збройних сил України, старшому солдату Макаренку Назару Олеговичу.

40. Військовослужбовцю 53-ої окремої механізованої бригади імені князя Володимира Мономаха Збройних сил України, старшині Бецалу Сергію Миколайовичу.

41. Військовослужбовцю 109-го окремого гірсько-штурмового батальйону 10-ої окремої гірсько-штурмової бригади Збройних сил України, молодшому сержанту Новікову Сергію Івановичу.

42. Військовослужбовцю 8-го окремого полку спеціального призначення Збройних сил України, старшому солдату Стасюку Богдану Олександровичу.

43. Військовослужбовцю Головного управління розвідки Міністерства оборони України, полковнику Вовку Миколі Сергійовичу.

44. Військовослужбовцю 106-ої окремої бригади територіальної оборони Збройних сил України, старшому солдату Тхоржевському В’ячеславу Станіславовичу.

45. Військовослужбовцю 10-ої окремої гірсько-штурмової бригади Збройних сил України, солдату Адамському Олександру Анатолійовичу.

46. Військовослужбовцю 108-го окремого гірсько-штурмового батальйону Збройних сил України, солдату Безрукому Дмитру Олександровичу.

47. Військовослужбовцю 111-ої окремої бригади територіальної оборони Збройних сил України, прапорщику Марисюку Віктору Францевичу.

48. Військовослужбовцю 106-ої окремої бригади територіальної оборони Збройних сил України, солдату Шевчуку Василю Володимировичу.

49. Військовослужбовцю 19-ої окремої ракетної бригади «Свята Варвара» Збройних сил України, майстер-сержанту Заборському Олександру Клавдійовичу.

50. Військовослужбовцю 19-ої окремої ракетної бригади «Свята Варвара» Збройних сил України, капітану Мазуру Віктору Сергійовичу.

51. Військовослужбовцю 19-ої окремої ракетної бригади «Свята Варвара» Збройних сил України, солдату Гуменюку Олегу Миколайовичу.

52. Військовослужбовцю 8-го окремого полку спеціального призначення Збройних сил України, солдату Терещенку Володимиру Анатолійовичу.

53. Військовослужбовцю 10-ої окремої гірсько-штурмової бригади Збройних сил України, солдату Гуменюку Валерію Леонідовичу.

54. Військовослужбовцю 8-го окремого полку спеціального призначення Збройних сил України, солдату Ангелу Вадиму Миколайовичу.

55. Військовослужбовцю Хмельницького зонального відділу військової служби правопорядку Збройних сил України, підполковнику Емгрундту Миколі Вікторовичу.

56. Військовослужбовцю 106-ої окремої бригади територіальної оборони Збройних сил України, молодшому сержанту Дзьобаку Юрію Івановичу.

57. Військовослужбовцю 109-го окремого гірсько-штурмового батальйону Збройних сил України, солдату Іверову Дмитру Сергійовичу.

58. Військовослужбовцю 72-ої окремої механізованої бригади імені Чорних Запорожців Збройних сил України, старшому солдату Леськову Віталію Олеговичу.

59. Військовослужбовцю 10-ої окремої гірсько-штурмової бригади Збройних сил України, солдату Мельничуку Володимиру Петровичу.

60. Військовослужбовцю 59-ої окремої мотопіхотної бригади імені Якова Гандзюка Збройних сил України, підполковнику Невиданчуку Андрію Михайловичу.

61. Військовослужбовцю 59-ої окремої мотопіхотної бригади імені Якова Гандзюка Збройних сил України, капітану Гаврилюку Вадиму Володимировичу.

62. Поліцейському взводу №2 роти №1 батальйону патрульної служби поліції особливого призначення «Миротворець» Головного управління Національної поліції в Київській області, старшому сержанту поліції Фурману Миколі Миколайовичу.

63. Поліцейському взводу №1 (швидкого реагування) роти поліції особливого призначення Головного управління Національної поліції в Хмельницькій області, старшому сержанту Махлаю Ігорю Анатолійовичу.

64. Військовослужбовцю 383-го окремого полку дистанційно-керованих літальних апаратів Повітряних сил Збройних сил України, полковнику Тюху Руслану Петровичу.

65. Військовослужбовцю 56-ої окремої мотопіхотної бригади Збройних сил України, солдату Лозі Віталію Станіславовичу.

66. Військовослужбовцю 58 бригади мінометної батареї Збройних сил України, солдату Купі Дмитру Михайловичу.

67. Військовослужбовцю 74-го окремого розвідувального батальйону Сухопутних військ Збройних сил України, солдату Шкринді Андрію Івановичу.

68. Військовослужбовцю 36-го стрілецького батальйону оперативного командування «Захід», сержанту Романюку Василю Миколайовичу.

69. Військовослужбовцю 24-ої окремої механізованої бригади імені короля Данила Збройних сил України, солдату Круковському Артуру Вікторовичу.

70. Військовослужбовцю 53-ої окремої механізованої бригади імені князя Володимира Мономаха Збройних сил України, сержанту Курдебасі Юрію Валентиновичу.

71. Військовослужбовцю 8-го окремого полку спеціального призначення Збройних сил України, молодшому сержанту Степуку Андрію Михайловичу.

72. Військовослужбовцю 36-го стрілецького батальйону оперативного командування «Захід», сержанту Луцику Василю Леонідовичу.

73. Військовослужбовцю 4-ої бригади оперативного призначення імені Героя України сержанта Сергія Михальчука, молодшому сержанту Бахтову Андрію Григоровичу.

74. Військовослужбовцю 36-го стрілецького батальйону оперативного командування «Захід», солдату Пільцю Арсенію Дмитровичу.

75. Військовослужбовцю 36-го стрілецького батальйону оперативного командування «Захід», старшому сержанту Заверусі Анатолію Івановичу.

76. Військовослужбовцю Хмельницького зонального відділу військової служби правопорядку, підполковнику Горобцю Олександру Миколайовичу.

77. Військовослужбовцю 15-го окремого гірсько-штурмового батальйону Сухопутних військ Збройних сил України, солдату Капріці Максиму Михайловичу.

78. Військовослужбовцю окремого загону спеціального призначення «Азов» Національної гвардії України, старшому сержанту Яніну Олексію Євгеновичу.

79. Військовослужбовцю окремого загону спеціального призначення «Азов» Національної гвардії України, старшому сержанту Демчуку Богдану Михайловичу.

80. Військовослужбовцю окремого загону спеціального призначення «Азов» Національної гвардії України, сержанту Василенку Михайлу Володимировичу.

81. Військовослужбовцю окремого загону спеціального призначення «Азов» Національної гвардії України, лейтенанту Карасю Євгену Олександровичу.

82. Військовослужбовцю окремого загону спеціального призначення «Азов» Національної гвардії України, сержанту Чернявському Олексію Едуардовичу.

83. Військовослужбовцю 8-го окремого полку спеціального призначення Збройних сил України, капітану Хижняку Олексію Леонідовичу.

84. Військовослужбовцю 104-ої окремої автомобільної бригади Збройних сил України, старшому лейтенанту Мочульському Костянтину Володимировичу.

85. Військовослужбовцю 14-ої окремої механізованої бригади імені князя Романа Великого Сухопутних військ Збройних Сил України, старшому лейтенанту Садовніку Тарасу Ігоровичу.

86. Військовослужбовцю 3-ої окремої танкової Залізної бригади Збройних сил України, сержанту Бичку Вадиму Миколайовичу.

87. Військовослужбовцю 356-го навчального артилерійського полку Сухопутних військ Збройних сил України, сержанту Рибаку Володимиру Анатолійовичу.

88. Військовослужбовцю 53-ої окремої механізованої бригади імені князя Володимира Мономаха, солдату Рудому Вадиму Анатолійовичу.

89. Військовослужбовцю 24-ої окремої механізованої бригади імені короля Данила Сухопутних військ Збройних сил України, молодшому сержанту Яценку Олександру Сергійовичу.

90. Військовослужбовцю та бойовому медику 54-ої окремої механізованої бригади імені гетьмана Івана Мазепи, старшому солдату Ролдугіну Євгену Олександровичу.

91. Військовослужбовцю Національної академії Державної прикордонної служби України, сержанту Семенюку Олександру Григоровичу

92. Військовослужбовцю 35-ої окремої бригади морської піхоти імені контр-адмірала Михайла Остроградського Військово-морських сил України, Кремінському Володимиру Сергійовичу

ВИРІШИЛА:

1. Присвоїти звання «Почесний громадянин Хмельницької міської територіальної громади»:

1. Фарині Олександру Олександровичу

2. Мрачковському Уберту Валерійовичу

3. Кравчуку Назару Ігоровичу

4. Будзіховському Євгенію Вікторовичу

5. Цвітуну Дмитру Володимировичу

6. Буяру Анатолій Людвиговичу

7. Драчу Ігору Валерійовичу

8. Вівдичу Сергію Олександровичу

9. Положаю Вадиму Сергійовичу

10. Іліницькому Олександру Володимировичу

11. Могилевському Олексію Миколайовичу

12. Вечірко Максиму Ігоровичу

13. Танащуку Борису Семеновичу

14. Васильєву Дмитру Миколайовичу

15. Мельнику Сергію Сергійовичу

16. Шевчуку Юрію Валерійовичу

17. Мельнику Олегу Володимировичу

18. Назаренку Анатолію Петровичу

19. Кайгородову Віталію Сергійовичу

20. Садомському Едуарду Леонідовичу

21. Цвєткову Юрію Геннадійовичу

22. Самофалову Олександру Володимировичу

23. Герезі Дмитру Володимировичу

24. Мукомелі Роману Ігоровичу

25. Садовському Денису Володимировичу

26. Чабаху Юрію Олександровичу

27. Якимчуку Вадиму Борисовичу

28. Ковбасюку Андрію Леонідовичу

29. Костюченку Юрію Георгійовичу

30. Поліщуку Віталію Васильовичу

31. Лопатіну Олексію Володимировичу

32. Штифлюку Олегу Степановичу

33. Кузю Ігорю Петровичу

34. Глєбічеву Миколі Валерійовичу

35. Дмитришену Вадиму Анатолійовичу

36. Сербієнку Олександру Олександровичу

37. Гарадчуку Олександру Володимировичу

38. Тацькому Сергію Володимировичу

39. Макаренку Назару Олеговичу

40. Бецалу Сергію Миколайовичу

41. Новікову Сергію Івановичу

42. Стасюку Богдану Олександровичу

43. Вовку Миколі Сергійовичу

44. Тхоржевському В’ячеславу Станіславовичу

45. Адамському Олександру Анатолійовичу

46. Безрукому Дмитру Олександровичу

47. Марисюку Віктору Францевичу

48. Шевчуку Василю Володимировичу

49. Заборському Олександру Клавдійовичу

50. Мазуру Віктору Сергійовичу

51. Гуменюку Олегу Миколайовичу

52. Терещенку Володимиру Анатолійовичу

53. Гуменюку Валерію Леонідовичу

54. Ангелу Вадиму Миколайовичу

55. Емгрундту Миколі Вікторовичу

56. Дзьобаку Юрію Івановичу

57. Іверову Дмитру Сергійовичу

58. Леськову Віталію Олеговичу

59. Мельничуку Володимиру Петровичу

60. Невиданчуку Андрію Михайловичу

61. Гаврилюку Вадиму Володимировичу

62. Фурману Миколі Миколайовичу

63. Махлаю Ігорю Анатолійовичу

64. Тюху Руслану Петровичу

65. Лозі Віталію Станіславовичу

66. Купі Дмитру Михайловичу

67. Шкринді Андрію Івановичу

68. Романюку Василю Миколайовичу

69. Круковському Артуру Вікторовичу

70. Курдебасі Юрію Валентиновичу

71. Степуку Андрію Михайловичу

72. Луцику Василю Леонідовичу

73. Бахтову Андрію Григоровичу

74. Пільцю Арсенію Дмитровичу

75. Заверусі Анатолію Івановичу

76. Горобцю Олександру Миколайовичу

77. Капріці Максиму Михайловичу

78. Яніну Олексію Євгеновичу

79. Демчуку Богдану Михайловичу

80. Василенку Михайлу Володимировичу

81. Карасю Євгену Олександровичу.

82. Чернявському Олексію Едуардовичу

83. Хижняку Олексію Леонідовичу

84. Мочульському Костянтину Володимировичу

85. Садовніку Тарасу Ігоровичу

86. Бичку Вадиму Миколайовичу

87. Рибаку Володимиру Анатолійовичу

88. Рудому Вадиму Анатолійовичу

89. Яценку Олександру Сергійовичу

90. Ролдугіну Євгену Олександровичу

91. Семенюку Олександру Григоровичу

92. Кремінському Володимиру Сергійовичу

2. Надати грошову винагороду у розмірі, передбаченому Положенням про звання «Почесний громадянин Хмельницької міської територіальної громади», згідно з додатком.

3. Видатки для оплати винагороди особам (членів їх сімей), які удостоєнні звання «Почесний громадяни Хмельницької міської територіальної громади» здійснити за рахунок коштів виділених для виконання заходів Програми соціальної підтримки осіб, які захищали незалежність, суверенітет та територіальну цілісність України, а також членів їх сімей на 2021-2025 роки (із змінами).

4. Відповідальність за виконання рішення покласти на заступника міського голови М.Кривака.

5. Контроль за виконання рішення покласти на постійну комісію з питань охорони здоров’я, соціальної політики, гуманітарних питань та розвитку громадянської суспільства, свободи слова та інформації.

 

Міський голова О.СИМЧИШИН

 

Додаток

до рішення сесії міської ради

від ____________  №_______

 

СПИСОК

осіб, яким виплачується грошова винагорода у розмірі 20 мінімальних заробітних плат, збільшена на суму сплати податку з доходів фізичних осіб: